Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerviz átvételi pont kialakít...

Szerviz átvételi pont kialakítása meglévő élelmiszer üzletben. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám otthoni szervizelés és üzlethelység megvalósítással kapcsolatban.

A helyzet nálam a következő.

Törött telefon kijelzőket újítok fel elsősorban cégeknek otthoni műhelykörülmények között. Mivel a cégek csak a végtermékre kíváncsiak így nem igyekeztem az üzlethelységet megnyitni.

Bővítettem a szolgáltatásaimat egyéb telefon szervizre és a megnövekedett igény miatt üzlethelységbe szeretnék költözni.

Egy családi kft keretein belül van megvalósítva ez a dolog.

Nekünk van üzlethelységünk, viszont ott elélelmiszert adunk el.(pékséghez hasonló üzlet)

A kérdésem pedig az lenne, hogyha ebben az üzletben elkerítenék egy pár nm2 területet, ahol íroasztal + 1-2 fotel lenne megvalósítható-e szerintetek, hogy ott fogadjak embereket.

Külön ajtón tudnám fogadni az ügyfeleket, tehát a keveredést teljesen el tudnánk kerülni.

Magát a szervizelést én a saját műhelyemben végezném, ez a megoldás egy átvételi pont lenne, amíg nincs saját üzlethelységem.

Remélem érthetően fogalmaztam meg. 🙂

Köszönöm a segítségeket.

További szép napot! 🇭🇺



2021. márc. 15. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!