Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elérhetem, hogy megjelenjen,...

Elérhetem, hogy megjelenjen, testet öltsön nekem egy angyal, akár arkangyal/főangyal, jazata akivel beszélhetek is? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a próféták közül voltak olyanok, akik saját szemükkel láthatták egy angyal földi megtestesülését.


Mit kell tennem, hogy láthassak angyalt?



2022. szept. 28. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt kétlem, hogy tudod, esetleg olvastad vagy hallottad. Nemde?

Nem véletlen, hogy az angyalok nem öltenek testet lépten- nyomon, főleg kérésre. Jellemzően akkor vesznek fel fizikai formát, mikor fizikailag be kell avatkozniuk- mondjuk, hogy megmentsenek valamitől. Ekkor pedig olyan formában jelennek meg ami a legkevésbé feltűnő- akár állat képében.

Pusztán azért mert Te óhajtod, még nem fogják megtenni, ám arra van lehetőség, hogy láthasd őket, csak ehhez Neked kell oda eljutni, ahol ők láthatóak. Ezt emberként is el lehet érni, de akár évekbe telhet. Először is próbálj velük kommunikálni. Ehhez rengeteg technika és módszer van akár a neten is- de tanfolyamok is vannak, ha a vásárolt dolgokban jobban bízol-, bátran próbálj ki párat és ha kitartó vagy, lesz kommunikáció. EZ az első lépés az úton. És még az is lehet, hogy ahogy haladsz, már nem is fogod óhajtani, hogy fizikailag megnyilvánuljanak :)

2023. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Híted mekkora? Ne minket kérdezz, a saját hitedet.
2023. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, vallási és ezoterikus szemszögből válaszolok röviden:

Igen, elérheted, de ez nem egyik napról a másikra megy.

Bűnös életű emberként nem léphetsz kapcsolatba a szent angyalokkal. Ez alól csak nagyon kivételes esetek vannak.

Olyan lenne, mintha egy kisfeszültségű zseblámpát akarnál egy nagyfeszültségű távvezetékre kapcsolni. Azonnal tönkremenne, megégne.

Először neked is hasonló szinten kell élned, elkülönülve a világi gondolkodásmódtól és tettektől - amiben a legtöbb ember éli az életét, - "szentté" kell válnod, aztán jöhet létre a természetfeletti szent angyalokkal való találka.

Míg ez nem történik meg, addig max. csak démonokkal léphetsz kapcsolatba, akik esetleg szent angyaloknak adják ki magukat.

2023. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!