Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemenk, hogy...

Ha léteznek szellemenk, hogy lehet, hogy még egyet sem láttam, amikor kórházban dolgozom?

Figyelt kérdés
A kórház ahol dolgozom régen épült, és az orvosok nem varázslók, sajnos vannak olyan betegek akiken nem lehet segíteni (sajnos), szóval az évek során sok ember halt meg ott. Mért nem láttam még soha egyetlen szellemet sem, még éjszakai műszakban sem, ha léteznek szellemek?

2022. okt. 4. 22:23
1 2
 1/12 Darius- ***** válasza:
0%
Mert a korhazban nem temetnek.
2022. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Mert az emberből az évezredek során kihaltak azok a receptorok, amik egy szellemet észlelni tudnak. Vigyél be egy macskát és figyeld meg. Ha mondjuk meredten nézi majd a szekrény tetejét vagy egy sarkot, ahol (Neked) nincs semmi, na ott szellem lesz.
2022. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenki képes látni őket.

Egyébként sem csak a szemeddel érzékelheted őket. Van aki hallja, van, aki csak érzi, hogy ott vannak, van aki csak hallja őket és van aki egyfajta belső létással érzékeli.

2022. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Grimfox ***** válasza:
86%
Viszonylag kevés halott hagy hátra kísértetet, és nagyon kevés kísértet látható szabad szemmel. Simán meglehet, hogy tényleg nem találkoztál még kísértettel. Ha igen, nagy eséllyel nem láttad.
2022. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem léteznek szellemek, te meg úgy látszik még nem jutottál el az elmebajnak arra a fokára, hogy hallucinálj.
2022. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem kifejezetten láthatók a szellemek. Az meg hogy kinek milyen az érzékelése, az változó. De ha beszélsz valakivel, akkor egy szellemmel beszélsz. Mert egy emberi lény szellem a testben. A test csak fizikai tárgy. Egy szellem nem része a fizikai univerzumnak. Igy mások a tulandonsága. De csak egy szellemnek van öndeterminizmusa. Csak egy szellem okozó. Az anyag szellem nélkül halott.

Egy szellem olyan a testben, mint egy soför az autoban. Attól hogy nem látod, attól még ott van. Az ottlétének eredményeit látod.

2022. okt. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Rádióhullámot mennyit láttál eddig? A szemed érzékelés spektrumán kívül esik.

A szellem meg a tested érzékelési spektrumán. Én minden nap kismilliót látok, csak nem fizikailag kell nézni.

2022. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
6%
Ott nincsenek.
2022. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Félnek a tűtől.
2022. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
55%

5 éves koromig egy csukjás alakot láttam a sarokba állni, de azóta egész idáig nem érzékeltem. Kérdésem az mi a faxom lehetett. Egy pár alkalommal éjjel ugyanez bejött a szobába, amikor felnéztem kiszaladt.

Talán azért nem látok ilyeneket, mert valami spirituális ismeret szerint túl bunkó vagyok ehhez.

2022. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!