Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemenk, hogy...

Ha léteznek szellemenk, hogy lehet, hogy még egyet sem láttam, amikor kórházban dolgozom?

Figyelt kérdés
A kórház ahol dolgozom régen épült, és az orvosok nem varázslók, sajnos vannak olyan betegek akiken nem lehet segíteni (sajnos), szóval az évek során sok ember halt meg ott. Mért nem láttam még soha egyetlen szellemet sem, még éjszakai műszakban sem, ha léteznek szellemek?

2022. okt. 4. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Velem egyszer hazajött egy egy kórházi tartózkodás után, és kétszer zaklatott is. Csak nagyon erős mentális védelmi gyakorlatokkal és tértisztítással tudtam elérni, hogy hagyjon békén. Nagyon fura volt, éreztem, ahogy a hátamhoz ér, félálomban, de amikor erre felriadtam, és teljesen felébredtem, akkor sem tűnt el (az érzés), hanem csak akkor, amikor hátranéztem, hogy tényleg nincs ott semmi. Nem tudom, hogy került a kórházba egyáltalán, ez egy szülészetre, meg női problémákra szakosodott kórház, talán nem is kezelnek férfiakat.
2022. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy nem léteznek, vagy ha mégis, semmi közük a valaha élt emberekhez.

A lelked, gondolkodásod, az összes érzelmed és tapasztalatod az agy nevű szerved terméke. Ahogy az agyad változik, úgy változik a személyiséged, az emlékeid, és a lelkednek minden kis részlete. Egy elbomlott, megsemmisült agynak nincs agyműködése, az a lélek megszűnt.

Mivel az örökkétartó semmi elképzelhetetlen, hátborzongató, és megismerhetetlen a megismerés ösztönétől hajtott ember kitalálta a testtől független lélek nyugtató mítoszát.

Képzelj el egy számológépet, amivel elvégezteted két szám összeszorzását.

Hova lesznek a számok, hova lesz maga a szorzás, ha az egyenlőség gomb mrgnyomása után azonnal kiveszed az elemet?

Sehová. Amit te beírtál számok, azok a belső működés megváltozása folytán kerültek tárolásra a rendszerben. Ha a rendszer többé nem képes a változásra, vagy maga a rendszer megszűnik, azzal maguk az információk is megszűnnek.

2022. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!