Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Babák tényleg látják a...

A Babák tényleg látják a szellemeket? Vagy tényleg van harmadik szemük?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2022. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
29%
Van , a 3. szem a ket masik kozott
2022. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Rossz kategória, ez ezotéria.
2022. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen.


Leteszteltem.


Olyasmit mondott, amit nem tudhatott és megdöbbentem a válaszon, szóval számomra egyértelműen igen.


Miért kérdezted?


Mit látott a babád ??

2022. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

"A Babák tényleg látják a szellemeket?"

Tényleg nem.

"Vagy tényleg van harmadik szemük?"

Tényleg nincs.

2022. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem minden csecsemő. Ritkán előfordul, hogy valamelyik csecsemőnek erősebb érzéke van, mint az átlagnak, de többnyire kinövik, és átlagos felnőttek lesznek.
2022. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Láthatják, hiszen még részben a szellemvilágban vannak, fokozatosan formálódik a lelkük.
2022. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert a kislányom még csak 5 hónapos és nagyon aggasztónak találom, hogy meredten néz egy pontot és ez még nem minden.Az még parább amikor vidáman elkezd gügyögni és mutogatni a semmire. És amikor kizökkentem ebből az állapotból vagy a másik (a jobbik est) az az, hogy nem reagál rá. Akkor utána néztem az interneten és azt olvastam, hogy van ez a harmadik szem meg szellem látás stb. A ti gyerekeitekkel történt már hasonló?
2022. okt. 12. 13:33
 9/13 Grimfox ***** válasza:
82%
Minden csecsemő csinál ilyesmit. Amikor megszületnek, az érzékszerveik még "életlenek", nem látnak, és hallanak tökéletesen. Amikor az érzékszerveik elkezdenek végleges állapotba állni, és a mozgáskoordinációjuk is javul, akkor sok olyasmit kezdenek tapasztalni, amit addig nem. Ilyenkor köti le a figyelmüket a látszólagos semmi. A gögyögés különösen ilyen. A saját hangját hallgatja, próbálkozik a környező hangok, főleg emberhangok utánzásával. Ez a tudatossága, személyisége felépülésének szerves része, nem "természetfeletti" jelenség. Amit látsz teljesen természetes a korabeli csecsemőknél.
2022. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
47%
Nem.
2022. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!