Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemekrol miért az terjedt...

Szellemekrol miért az terjedt el leginkább, hogy gonoszok?

Figyelt kérdés
Többnyire ezt látom, olvasom. Ijesztegeto, ártani akaró, sokszor rémisztő külsejű szellemek. Tényleg ez lenne az általános?
2022. okt. 12. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha jótékonyak lennének, akkor nem leleznék magukat s nem riogatnának. 😇
2022. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Lepleznék
2022. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mostanában csak ez. Régebben nem volt ennyire negatív a megitelesuk. Inkább csak borzongató. Eszembe jut egy vicc. Holgy megy haza, este. Az út sokkal rövidebb ha a temeton keresztül megy. Gondolja megkockaztatja. Az ajtóban egy férfi áll, ennek a nő nagyon megorul. Megszolitja, hogy atkiserne-e. A férfi udvariasan megteszi. A nő amikor atertek köszönetet mond. "Féltem volna egyedül keresztuljonni." A ferfi: hajjaj, én is féltem amíg éltem....
2022. okt. 12. 07:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek alatt valószínűleg a kísérteteket (dimenziónkban ragadt lelkeket) értik, akik negatív érzelmeik (félelem, harag, kötődés, stb.) miatt képtelenek továbblépni innen.
2022. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nagy százaléka nem látja őket és nincs velük tapasztalata,azért, így elhisznek mindent, amit olvasnak róluk.
2022. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Mert a Bibliában le van írva hogy aki meghalt az alszik és kész, vár az ítéletre. Nem jelenget meg senkinek meg hasonlók. Az ilyeneket a démonok csinálják hogy elhitessék az embereket.
2022. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Darius- ***** válasza:
100%
Vannak jo szellemek is, példaul a természeti szellemek, akik hegyekben, erdokben élnek, akik segitenek is az embereknek, legallabis irtak roluk beszamolokat, de a legtobb rossz, mert mar elottem is leirtak, nem fejeztek be valamit, itt ragadtak, eroszakos halal utan maradtak a foldon (gyilkossag, baleset...)
2022. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem jött át, hogy gonoszak lennének.


Csak az hogy félelmetesen.

Az hogy ezt te hogyan értelmezed az más tészta.

2022. okt. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyunk mink gonoszak csak ellopták a drágaszágot évekkel ezelőtt és szarumán bácsi minden nap hisztizik érte és minket ver ha nem hozzuk vissza.
2022. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!