Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a padláson?

Mi lehet ez a padláson?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy én alapvetően szkeptikus vagyok a témában, de nem zárom ki a halál utáni élet lehetőségét sem teljesen. A szomszéd 70 éves néni két hete elhunyt, azóta minden nap, szinte ugyanakkor 5:30 perckor furcsa zörejeket hallok a padlásról. Lehetne patkány is, vagy nyest, de nekik nincs órájuk, nem is ismerik az időt, mivel nem emberek, csak állatok. A néni állítólag ekkortájt hunyt el szívelégtelenségben. Vajon mi lehet ez?

2022. nov. 26. 11:19
1 2
 1/15 Lucifer-666 ***** válasza:
67%
Az ami a nénit is elvitte. Isten nyugosztaljon bennünket, benneteket, akarom mondani a nénit...
2022. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

A Vecna lesz! Stranger Thingsben is így volt. Hallgasd a kedvenc zeneszámod, akkor eltűnik.


05:30-kor meg aludj.

2022. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 UlfOrmson ***** válasza:
87%
Lehet macska, patkány, nyest, de akár egy csövi is beköltözhettt
2022. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az honnan tudja, hogy 5:30 az mikor van? A csövi tudhatja, de a macska nem. Lehet oda megy csövi, és szórakozik? Lessem ki? Vagy a csövi mdgtámadhat?
2022. nov. 26. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

#4

Macska is tudatja.

Nekik is van időérzékük.

2022. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Az állatoknak nagyon jól működik a biológiai órája, legfeljebb a nyári-téli időszámítást nem értik.
2022. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
A fél hatos postagalamb
2022. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyára valami állat. Ők sem össze-vissza élnek, van "menetrendjük", útvonalaik, hogy mikor merre mennek táplálék után.
2022. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen és a csirke honnan tudja hogy mikor kell visítani?
2022. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Most erről eszembe jutott, hogy gyerekkoromban ugyanez a jelenség zajlott le a szobánkban. éjszakánként átdübörgött valami a plafonon, de csak én és az öcsém halottuk, más szobát ez nem érintett, csak a mi szobánkat. Abban a szobában laktunk, amiben előttünk nagymamám és nagypapám is a halálukig. Ez a jelenség addig tartott, amíg nem szóltam a szomszédnak, hogy rakjon fel patkánymérget a padlására. A történet érdekessége, hogy a szomszéd padlásán valóban voltak patkányok , de a mi padlásunkon nyomuk nem volt, mégis jött a hang. Egyéb érdekesség, hogy a hang megszűnésével egy időben halt meg a szembe szomszéd felnőtt fia.

A helyzet az, hogy technikailag lehetetlen, hogy egy egér vagy egy patkány ekkora dübörgést okozzon. Azután még egyszer halottam ezt a dübörgést már felnőtt koromban abban a házban, ahova beköltöztünk, miután ott is meghalt a szomszéd néni. Viszont különösebben nem érdekelt a dolog. felmentem másnap a padlásra egy általam szentnek vélt füstölővel (értsd füvescigi) és megkértem a dübörgő hang forrását, hogy takarodjon el tőlünk a jó büdös pi.csába. Azóta nem hallottam a hangot. Igaz akkoriban tértem meg és vallóm azóta is, hogy Jézus Krisztus a megváltóm.

Azt mondják a vének, hogy ez amúgy valamiféle lidérc és tulajdonképen nem a padláson van, hanem a házban, csak a plafonon közlekedik fittyet hányva a gravitációra. Ha pedig alvó embert lát, akkor annak életerejét szívja el és legyengíti. Meg azt is mondják, hogy a gyerekek megérzik ezt a fajtát és csak böjtöléssel és imával lehet elűzni. Még mázli, hogy magyarországon élünk, mert itt mindenki böjtől egy gyakran imádkozik.

2022. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!