Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tud segíteni? Este...

Valaki tud segíteni? Este valami mindig kopog a padláson és hangokat hallok és furákat álmodom. Légyszives tanácsokat adjatok.

Figyelt kérdés
Szóval én azthiszem szellemekkel van dolog. Légyszives aki nem hisz bennük azok ne ide irjanak. Nagyon félek. Nemtudom mit tegyek. Kérdezzem meg a papomat? Csak annyi a baj hogy én református vagyok és mivel a reformátusok nem úgy fogják fel mint a katólikusok =/ Horror játékokkal csillapítom bár mindig egy újra és újra előtörő félelmet érzek. Mit tegyek?
2012. febr. 21. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük de padláson bármi lehet... egér,mokus.. nálunk mokus ugrál sokszor. az agyamra megy...de volt már valami nyestféle is.
2012. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A horror játékoktól is lehet félelmed. A padláson pedig nem szellemek járkálnak,hanem macskák,denevérek,egerek stb.
2012. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A tetőgerenda , cserép hőtágulása is érdekes hangokat ad,, Lehet, hogy kicsit paranoiás vagy? Vagy nem tiszta a lelkiismereted?
2012. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nappal menj fel oda, és nézz körül.Mit keresnének szellemek a padláson?
2012. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél füldugót 70 forint, aztán card le!


Ha rádtör majd könyökkel orrbabszod :D

2012. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Amennyiben vidéken laksz ez nyest lesz, ami egy nagyon veszélyes természetfeletti lény, de hatalmas ramazurikat tud csapni és főleg éjjel aktív (tapasztalatból mondom). A fura álmokat szerintem a horrorjátékokkal csalogatod elő, szóval azt is tanácsos abbahagyni.
2012. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vidéken lehet még bagoly, mint nagynénéméknél, városban pedig pl. Vásárhelyen összefutottam már denevérrel is a panelek közt.
2012. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

velem is ez volt addig,amíg le nem cseréltük a tetőt.. ott volt a kis nyest tanya :D én annyira féltem h néha az éjszaka közepén felébresztettem anyuékat,h ők is hallják e,vagy csak én vagyok bolond. és persze hogy hallották.

tetőcsere óta viszont nem hallok hangokat :D

horrorjátékokat hanyagold és nappal menj fel szétnézni a padlásra! nálunk pl voltak tojásdarabkák,meg egy kis kaki is,szal ha állatkátok van,tuti hagyott vmi nyomot :D

2012. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen, egy szellemírtó, kedves nénit hívtam, és azóta nem hallok semmit sem.


Telefonon keresztül is lehet kérni a segítségét, teljesen ingyen elvállal ilyen kisebb bajokat. Annyi, hogy pár perces telefonszámládba kerül.


Viszont nappal nem elérhető, mert dolgozik, este 8 után bármikor.


Megadom a számát: 06205447600


Mondd majd neki, hogy Palásti Zsolt javaslatára hívtad fel, csak hogy ne gondolja azt, hogy szórakozol vele!


Várom a beszámolót, hogy sikerült-e elűzni :-)

2012. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy komolyabb dolgoknál házhoz is megy, és azért már fizetni kell, de az sem egy orbitális összeg.
2012. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!