Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfelejtek alapvető dolgokat,...

Elfelejtek alapvető dolgokat, információkat, ez mire utalhat? Továbbá erős fejfájások törnek rám, étvágytalan vagyok és nagyon fáradékony. Egyik pillanatról a másikra elfelejtem amin gondolkodtam.

Figyelt kérdés
Pl. ma a szomszéd neve sem jutott eszembe holott évek óta ismerem.Telefonszámokon töröm a fejem amiket szintén évek óta kívülről tudok.Most ez mit jelenthet?
2012. febr. 24. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy mennyi idős vagy. Menj el egy általános vérvizsgálatra amin néznek vvt számot, vasat és pajzsmirigy funkciót. Ha minden rendben kérj beutalót inkább neurológiára, de simán lehet, hogy csak túlhajszoltad nagyon magad, és ha elutaznál egy hétvégére helyre hozna.
2012. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.Ellazulásra már én is gondoltam és próbáltam is de az se. Pár hónapja voltam teljes vérkép vizsgálaton, ott minden okés volt.
2012. febr. 24. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért a fejfájásodat ki kellene vizsgálni. Egy koponya CT nem ártana
2012. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos, ír beutalót, neurológia, CT.
2012. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ct?? miért?? és a neurológia az mit mutat ki?? Vagyis mit vizsgálnak?
2012. febr. 24. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:

neurológus=ideggyógyász


Igen sokfajta vizsgálatot végez, az egyszerű egyensúlyi vizsgálatokról kezdve MR, CT, stb.

Ha nem neurológiai probléma okozza, akkor viszont pszichés lesz a dolog háttere.

2012. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát első lépésben kérj ideggyógyászatra beutalót, az majd tudja hová küldjön tovább. De ezt ki kell vizsgálni.
2012. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. febr. 25. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ne te akard eldönteni ( meg ne is mink), hogy milyen szakirányú orvoshoz kérj beutalót, hanem mond el a háziorvosodnak a panaszodat, és hadd döntsön ő a továbbiakról. A háziorvosoknál iszonyatosan sok információ gyűlik össze, a betegségekről, a kezelésükről, a gyógyszerekről, lévén általános orvosok. Szal hagy őt..

2012. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!