Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent ez a jelenés?

Mit jelent ez a jelenés?

Figyelt kérdés
A párommal mindketten aludtunk. Én éreztem hogy hozzámért valami,ezért egyet mozdítottam is a pokrócom,hirtelen felszöktem. Reggel a párom mondta, hogy a plafonból jött egy kis angyalszerű lényecske,szárnyai voltak, inkább gyerekre hasonlított,nem volt ijesztő.hozzánk akart érni,mintha kettőnk közé akart feküdni.mire felébredtünk ő eltűnt. Mit jelenthet ez? Jót? Rosszat? Trollok kíméljetek légyszíves

2022. dec. 30. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy lélek jött köszönni nektek, lehet a lélekcsaládotok tagja, lehet pároddal azonos lélelkcsaládból vagytok, és köszöntöttek titeket.

Lehet támadás is, de az ijesztőbb és intenzívebb.

Esetleg egy elhunyt házikedvenc nagyon magas szintet ért el, és először kapott lehetőséget emberi lélekként leszületni, és ő köszönt meg mindent.

Lehet egy ismerős lélek készült leszületni vagy épp távozik, és ő köszönt be.

....és egy poén, lehet a fogtündérke volt, de fog nélkül távozott :)

2022. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha kedvenc kiskutyánk 11 hónapja ment el, meglehet ő volt az :) nagymamám pedig 10 hónapja, de ő mondta nekem hogy csak álmaimban képes jönni, csak így tud velem kommunikálni. Szerencsére nem értesültünk senki haláláról, én úgy gondolom nem emberi lény volt. Amúgy színesbőrű volt fehér szárnyacskákkal :)

Támadásnak nem gondolom, de nem értem miért ért hozzám, általában érzik hogy félek. A mennyezet felén látom(sok mindent látok gyerekkorom óta) van egy “lyuk”, gondolom azon jöhetett át

2022. dec. 30. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha látod a magasabb szinteket, akkor ez eléggé kitolja azoknak a lehetőségét, akik meglátogathatnak.

Kérdezd meg nyugodtan bárkitől hogy ki ő. Lehet nem válaszol, lehet mutat képeket, stb.

2022. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretteim, ne higyjetek minden léleknek, hanem próbáljátok meg a lelkeket, ha Istentől vannak-é; mert sok hamis próféta jött ki a világba.

Erről ismerjétek meg az Isten Lelkét: valamely lélek Jézust testben megjelent Krisztusnak vallja, az Istentől van;

És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, a melyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már.

2023. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!