Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap a munkahelyemen láttam...

Tegnap a munkahelyemen láttam elúszni valamit egy sötét kék színű fal előtt. Nem tudom hogy képzelődtem-e, de ha nem, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval a minap láttam egy fehér kissé áttetsző fodrozódást. Tudjátok olyan fodrozódást mint amilyent a víz produkál, viszont ilyen füstszerűen láttam arrébb menni, elszállni, miközben semmi más nem volt ott, és egy oszlop mögött eltűnt. Ez egy szellem akart lenni, vagy csak hallucináltam? Sajnos az év végén munka nélküli leszek többed magammal, és ezért gondoltam azt, hogy valaki megfigyel engem a túlvilágról, és esetleg segíteni akar, hogy továbblépjek valamerre. Lehet ehhez valami köze ennek a jelenésnek, vagy csak beképzelem? Szerintetek?

2020. dec. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ahhoz ismernem kéne a halott felmenőided. ha ez megnyugtat én tenger morajlást szoktam néha hallani ha ez megnyugtat. Vagy egyáltalán izgulsz emiatt?
2020. dec. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
Az elég könnyen előfordulhat, hogy láttál valamit, aminek nincs fizikai teste, de valószínűleg nem egy halott szelleme volt. Az sem valószínű, hogy vigyázni akarna rád. Ha ez tényleg egy szellem, azaz testetlen jelenség volt, akkor valószínűbb, hogy épp a megfelelő időben néztél a megfelelő irányba, és voltál megfelelő pszichés állapotban ahhoz, hogy valamennyit észlelj a dologból.
2020. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igyál egy kávét, és jobb lesz.
2020. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zol56 ***** válasza:
Nem hiszem hogy a túlvilágot érdekli hogy van e munkánk vagy sem. De akár lehet füst, pára amibe jónéhányunk beleképzelt már nem evilági dolgokat.
2020. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked de ez inkább egy rossz ómen, nem segítség.
2020. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáternek meséld el
2020. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez beltéren volt meleg helyen, biztos hogy nem füst, vagy pára volt. nem szürkés-fehéres volt mint hidegben a lehellet, hanem olyan fehér mint nyáron a bárányfelhők, élénk volt. Mindenesetre egyre lejjebb csúsztam, sajnos nem ment más munka, de szerencsére fél évvel később új munkahelyem lett. Bár kevesebbet keresek, de jobb mint a semmi, és ugyanazt dolgozhatom amit eddig is, amihez értek is. Azért gondoltam hogy valaki figyel, mert eléggé fájdalmas élményeimmel vannak a halállal kapcsolatban. Szemem láttára halt meg az egyik családtagom. Persze lehet hogy ők már szellem képében sincsenek itt, már ha létezik ilyen. Csak kíváncsi voltam hátha van aki jártas ebben, és valami logikus magyarázattal szolgál.
2021. dec. 5. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!