Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az anotalkon vannak éjszaka...

Az anotalkon vannak éjszaka szellemek?

Figyelt kérdés
Volt már furcsa beszélgetésetek azon az oldalon?

2023. febr. 1. 20:24
 1/7 anonim válasza:
86%
Miért, neked volt? Mit takar a furcsa?
2023. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Miért, neked volt? Mit takar a furcsa?"


Előfordult olyan, hogy a nevemen szólítottak ott, pedig sose árulom el az igazi nevemet anotalkon senkinek!

2023. febr. 1. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy pontosam tudta a szemem, hajam, mindenem színét, elsőnek furi volt egy "ismeretlentől". Aztán mikor adta meg a facebookját, kiderült, hogy már ismerősök vagyunk és az osztálytársam volt.
2023. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anonim az oldal, így nem csoda, hogy sokan az mögé bújva akarják kiélni a beteges fantáziájukat. Én is kaptam már ott beteges üzeneteket, a legperverzebb szexuális víziókkal. Volt, hogy meg is fenyegettek.

Annyira kíváncsi lennék sokszor, hogy mégis kiknek lehetnek ilyen mocskos gondolataik. Szerintem sokszor meglepődnék...

2023. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mennyi arra az esély, hogy véletlenül eltalálta a neved?

Gondolkodni nem szokás?

2023. febr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ti nők vagytok? Akik ilyen beteg üzeneteket kaptok?
2023. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

"Előfordult olyan, hogy a nevemen szólítottak ott"


Beszélgetsz valakivel elárulod, majd bezárul a beszélgetés. Összedob mással aki ugyanaz, de az írási stílusodból rájön arra, hogy Te vagy így tud egy kicsit "trollkodni". Ugyanez igaz a másik válaszra, ahol azt írták leírták, hogy néz ki. :) Roppant egyszerű dolgok ezek.

2023. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!