Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik látják a természetfeletti...

Akik látják a természetfeletti lényeket! Tisztátalan lelkek, gonosz szellemek, ördögök, sátán most tényleg kevesebb van itt, mint kb 100 évvel ezelőtt? Ki lettek vonva innen, akik Isten által vannak teremtve? Folytatódik lent!

Figyelt kérdés
Csak az emberek által teremtett asztráldémonok vannak "itt"?

2023. máj. 5. 06:12
 1/9 Rami ^~^ válasza:
0%
bocs nm vok Ezo-s🤣🤣🤣
2023. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
El kell innen menniük, mert nem fognak tudni létezni az új létsíkon, amit Új Földnek is hív a Biblia. Az eltávolításnak megvan a menete. Számban kevesebbé kell válniuk, mint a fejlődőképes lelkek, hogy ez a folyamat elinduljon. A Földhöz 22 milliard lélek kötött. Folyamatosan vannak akik felhagynak ezzel az létformával és fejlődést választják. Minden lélek emberi eredetű, csak aki olyan alantas, tisztátalan azt nevezik démonnak. Minden a fejlődésről szól ebben. Mindenki alul kezd és életeken át fejlődik lassan 10 ezer éveken keresztül. Még van egy kis idő fejlődést felmutatni a kérdéses lelkeknek, de aki láthatóan nem fog tudni felfejlődni, hogy az új letsík szintjén itt létezni tudjon, az nem tud maradni, nem maradhat. Így kezdődik a bolygó új korszaka, amit gyógyulási kornak/szakanak hívnak, az eddigi "iskola"/"jóvátétel"/"börtön" szakaszhoz kelest.
2023. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted van olyan, aki most is látja ezeket és 100 évvel ezelőtt is látta? Vagy honnan tudná összehasonlítani a 2 állapotot??
2023. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt a gyékán elég sokat látok. Főleg semorgozitákat és trollokat.
2023. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"sátán most tényleg kevesebb van itt, mint kb 100 évvel ezelőtt?"


Nem csak egy sátán van?

2023. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ugyanannyi van. Sőt. Emelkedik a számuk, mert sok elvetemült retardált gonosz a rituáléikkal még több gyalázatos lelket szabadíta ránk.


Nem tudok semmi kivonásról. Milyen csapatkivonás volt?

2023. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kretens ***** válasza:
Az elmúlt száz évben hirtelen nagyon sokat fejlődött az emberi technológia.Van már részecskegyorsitó mesterséges inteligencia műholdak hidrogénbomba internet okostelefon stb stb.Nos ez valójában miért is érdekes?Hát azért mert az emberi tudás olyan dolgokat hoz létre és fog még létrehozni a jövőben amik gyakorlatilag túlhaladják a nem e világi entitások szellemek démonok és minden egyéb gusztustalan létező képességeit.A lényeg az hogy mi emberek sem csak egy védtelen semmik vagyunk.Mi is egy létező látható gondolkodó entitás vagyunk.Ha más entitás idejön ijesztegetni megfélemliteni minket a szellemvilágból akkor nem megijedni és félni kell tőlük hanem felhergelni magunkat agressziven szembe fordulni velük és nekik menni átlépni rajtuk semmibe venni kell őket.Ezek az emberi félelemből táplálkoznak.Nekem öregapám mondta egyszer hogy ő megjárta az orosz frontot a második világháborúban sok szörnyűséget látott és hadifogságban is volt több mint öt évig és ezt pont egy szellemes témával kapcsolatban hozta fel mivel ezen átélt borzalmak után ha őt egy szellem vagy démon zaklatná vastagon kiröhögné őket.Szóval értitek mi a lényeg nem hogy mi féljünk hanem féljenek ők tőlünk.
2023. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akik látják őket, azok 100 éve is látták őket? Komolyan ezt gondolod?
2023. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#2. Köszönöm. Azt, hogy 22 milliárd lélek van, miből gondolod? Csak érdeklődöm.


#3. Általában azok az emberek, akik tisztánlátók, nem csak kizárólag látnak, hanem például kommunikálnak a szellemvilággal vagy képesek kapcsolódni a Forráshoz vagy Akashához.

Így bármilyen időszakról rendelkezhetnek információval.

De más oka is lehetne, mivel általában vannak olyan családok, ahol az extraszenz képességek generációkon keresztül megvannak, így pl egy dédnagymama vagy nagymama is átadhat akkori korból ilyen adatot, ha akkoriban volt olyan képessége.

Az én nagymamám most 94 éves, de neki nincsenek olyan adottságai, viszont kora szempontjából ugye el tudná mondani.


#5. Nem tudom pontosan. Állítólag náluk is van hierarchia. Van a főgonosz és gonosz szellemek, hatalmak, és kisebb ártó démonok és még sokféle ártó szándékú entitás.


#6. Két helyről is ezt hallottam, de nem tudom, hogy mit higgyek. Természetesen nagyon örülnék, ha úgy lenne, de akkor is még itt vannak az asztráldémonok.

Azért lett volna jó, ha olyan valaki ír, aki látja, észleli a jelenlegi állapotot, mert épp ez a kérdésem.

Hallottam ezt-azt, észlelek is ezt-azt, de az nem elég.

Sajnos attól tartok én is, amit te írtál. De azért reménykedem.


#7. Köszönöm. Én is úgy tudom, hogy a félelemből és egyéb "negatív érzelmekből" nyernek energiát és az jó, ha nem ijed meg tőlük az ember, de az nem elég. Az iszonyatos lehetett, amit a II. vh-ban megtapasztaltak az emberek, de amíg nem tudja nagypapád hogy milyen, amikor egy vagy több démon megszállja, addig ne nyilatkozzon arról. Totál be tudják őrjíteni az embereket.


#8. Fentebb erre már válaszoltam.

2023. máj. 7. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!