Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen démonok/őrangyalok...

Milyen démonok/őrangyalok léteznek és hogyan tudnám megidézni őket?

Figyelt kérdés
Úgyértem szeretnék kapcsolatba lépni/segítséget, erőt kérni ilyen természet feletti lényekkel, de sajnos semmi kiindulási alapom nincs, szóval érdekelne minden ezekkel kapcsolatos alap tudnivaló, hogy mikkel és főleg, hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni.
2010. okt. 10. 16:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%

Kimész a temetőbe november 1-jén éjfélkor, és pontosan kelet felé fordulva elmormolod magadban: démonok, jöjjetek!

Közben a bal kezedből a földre szórod az azt megelőző napon, pontosan délben főzött szkarabeuszbogár húsát, és erősen koncentrálsz. Ennyi.

2010. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne nézz annyi tévét, elsorvasztja az agyad.
2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

A démonoktól aztán várhatod a segítséget, max. üldözni fognak. :) (Az álmaidba is beférkőzhetnek, hogy csak egy példát említsek.)

Őrangyalokkal kapcsolatban ezt a topicot olvasd végig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

És egy baráti jótanács: ne vedd sértésnek, de ha alapszinten sem vagy járatos a témában, pont nem az idézgetésekkel kellene elkezdeni, mert így ami történhet, azt bajnak hívják. Olvass előbb utána a dolgoknak.

2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Megint egy súlyos kérdés.Sajnálom hogy nekem kell elmondanom, de nincsenek se démonok,se őrangyalok, megidézni sem tudok őket.
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Démonokról elég annyit tudni hogy: nem érdemes kapcsolatba lépni velük.


Az őrangyalok pedig segítenek neked maguktól is, ha céljaid nemesek.

2010. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 oszitimy ***** válasza:

Szia!

Annyit monhatok neked,hogy a fenti két válaszal egyet értek,a démonoktol csak szenvedést és bajt várhatsz,persze az angyalokkal ellentétbe.Aki pedig azt irta,hogy egyiksem létezik,az egyszerüen nem veszi észre a jeleket,vagy nagyon a földön akar járni,pesze ha valaki nem hisz semmibe azt is tisztelni kell.

Adok neked egy könyv cimet,ami a segitségedre lehet,angyalokkal léphetsz kapcsolatba.Nagyon jo,annyit mondhatok velem már történtek csodák,és az angyaloknak köszönhetem.A könyv cime:Angyali látomások,az iro:Dr.Doreen Virtue,csak ajánlani tudom mindenkinek,még a hitetleneknek is!!!

2010. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat, a könyvet megnézem. Amúgy nem készülök nagyon semmi démonidézésre, igazábol épp ezért kérdeztem, mert azt se tudom h mik ezek. Szóval köszi mégegyzser.
2010. okt. 11. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek se angyalba sem démonba. a vallás érdekel pusztán meg a természetfeletti dolgok. szellemekben hiszek. viszont azt megkérdezném hogy egy angyal még is miért lenne jóságos? istent szolgálja nem? isten sem jóságos. végig nézi ahogy öljük egymást. ahogy a papjai kiirtották a régi isteneket. örül annak ha elveheti egy kisgyermek életét. sokkal emberibbnek tartom a sátánt. bár ő benne sem hiszek. az isten alatt a jelenlegi (keresztény,zsidó,muzulmán) istent értem. hisz ők lényegében egy és ugyan azon istenben hisznek.
2010. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 oszitimy ***** válasza:
Tudom semmi jogom,ahoz hogy másokat megitéljek,de a elözö válaszadonak muszály ,hogy vissza irjak,hisz elöszöris nem értem, ha nem hisz Istenben,és az Angyalokban miért itt olvasgatja ezeket az Angyalokkal és ,az Istennel kapcsolatos dolgokat,kettö szerintem te azok az emberek közé tartozol aki az életben csak ,a rosszat látja,és ahogy az irásodbol,kivehető te inkább a sátánba hiszel.Sajnállak,mert itt van ugye a szabad akarat,amivel Isten felruházott bennünket,és sajnos mi magunk vagyunk felelösek a tetteinkért.Azt viszont nem értem,ha a szellemekben hiszel,az angyalokban miért nem.Ők a te állitásaidalellentétbe, nem Isten szolgái,hanem feltétel nélküli szeretet legelsö lényei.De ha meg tagadod Istent,ami mindenben ott van ,szeretben, egy fában,egy virágban,minden szép dologba,még bennedis,akkor sajnos mindigis a rossz dolgokat fogod látni.Remélem e koment irojának,mihamarabb megváltozik a világrol,Angyalokrol,és persze Istenröl alkotott képe.
2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ennyitől nem hiszem hogy megváltozna ez irányú nézetem. ha a keresztényi felfogást nézzük akkor ha valaki hisz a szellemekben akkor az a legnagyobb bizonyíték isten és a túlvilág nem létének. hiszen a keresztény dogmák szerint :pokol, mennyország, purgatórium(bár úgy tudom csak katolikus hisz benne). na a lényeg az ember halála után a lelke az említett helyre kerül. olyan nincsen se imakönyvben se máshol hogy szellemként a földön maradunk. tehát ha szellem van és léteznek akkor se isten se sátán se démon se angyal se túlvilág nincsen. viszont érdekes még a halálközeli élmények is. olvastam róluk nem is keveset. érdekes az is. ott akik átestek rajtuk mind arról számolnak be hogy átjuthattak volna ha nem hozzák vissza őket az életbe. ja amúgy nem vagyok sátánhívő sőt nagyon ne. bár tény hogy néhány gondolatom és világnézetem azonos ezzel a hitvallással. de mint a többi vallás ez is hülyeség.
2010. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!