Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha évente több 100 új fajt...

Ha évente több 100 új fajt fedeznek fel akkor mért zárja ki valaki 100%osan a yeti és társai létezését?

Figyelt kérdés
gondolok én itt még a chupacabrára,a loch nessi szörnyre(vagyis tavi szörnyekre),az óriáspolipokra,a nagylábúra és még sorolhatnám
2010. okt. 12. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Mert ezek a fajok emberek által nem lakott szigeteken kerülnek felfedezésre, valamint a legnagyobbjuk kb. 15 centi, általában pedig rovarok, te IQ-fájter. A Loch Ness-i tavon pedig végigmentek hangradarokkal, ergo 100%, hogy semmi nagy nincs alul, a yeti pedig 2 méter elvben, szerinted miért nem lőtt még egyetlen vadász sem...? Mert fehér...? Mert ritka...? Mert láthatatlan földönkívüli létforma...? Mert NINCS. :D
2010. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
IQ fighterkém mi az hogy csak rovarokat? mikor találtak már 6 méteres hús evő növényt,meg új fajta majmot/őzfélét/halakat.
2010. okt. 12. 14:49
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Tudsz olvasni, porontykám...? "általában"
2010. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Valamint irományom többi részével is kéretik érdemben foglalkozni, ha tényleg érdekelt a kérdés.
2010. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
én nem zárom ki, szerintem létezhet a yeti, persze lehet csak legenda, de elképzelhetőnek tartok egy óriásmajmot, ami a hegyekben él, ebben semmi exrta nincs szerintem. a loch nessi szörny már más tészta, ha volt is, akkor már tuti nincs ott, mert a kormány elvitte, vizsgálgatni meg ilyenek, elmondani persze sose fogják, jó túristacsalogató (bár az a környék szörnyek nélkül is nagyon szép, szóval érdemes elmenni). visszatérve, én valójában HISZEK abban, hogy a tenger mélyén élnek "szörnyek", vagyis olyan hatalmas állatok, amiket még nem fedeztek fel.
2010. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Attól, hogy megvakarom a fejem és kitalálok egy új szörnyet, az még nem létezik, és nem fogják megtalálni 10-20-100 évmúlva.
2010. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

1-2-3 válasz írója! Mi a büdös fenéért állsz le okoskodni, mikor butaságokat írsz? Miért nem tájékozódsz, mielőtt írsz? Te sem olvastad végig a kérdést, mert nem csak a loch nessi szörnyről, meg a yetiről szólt.

Ahogy a kommentben is le lett írva, nem csak kis testű új állatfajok bukkannak fel, hanem hatalmasak is. Sőt, a már ismert lények méretük többszörösére nőtt példányait. Egy régóta ismert állat mitől nő meg óriásira?

Minden tudós állítja, hogy az élet feltétele: levegő, víz, napfény. Azok az élőlények, amiket az óceánok mélyén fedeznek fel, soha nem láttak fényt, mert ott sötétség van, és mégis élnek. Az, hogy valamit még nem láttunk, nem zárja ki a létezését. Loch Ness-ről is bejelentették, hogy olyan mély barlangok, járatok vannak a víz alatt, amiket nem tudnak feltérképezni, nincs, amit be tudnának juttatni. Így senki sem tudja, hogy ezekben a víz alatti barlangokban mi van. Lehet, hogy semmi, lehet, hogy valami.

2010. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
óriástintahal van, ez biztos, merthogy már tetemeket is találtak, vizsgáltak stb. ( [link] de loch ness, barlangrendszer ide vagy oda, azért kizártnak tartom, hogy hegylakó életűek lennének, és még egyet sem sodort volna partra a víz. persze tudom, hogy a sok hülye megmagyarázza, ezt is (elvitte az állam, titkolják. oszt mif*szé?) nagyláb létezik, haverom alig talál magára cipőt, és valószínűleg szőrösebb mint a chewbacca.
2010. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
amúgy én sem hinném,hogy nem élnek ilyenek... a loch ness-i "szörnyről" készültek képek is,olyan korban amikor még nem tudtak számítógépekkel különböző hamisításokat végezni sem máshogy,és már be is bizonyították a képek eredetiségét...a yetiről én is el tudom képzelni hogy létezik...ezek viszont nagyon bonyolult dolgok,és éppen ezért nem tudjuk pontosan hogy mik azok amiket eddig láttak,stb,stb...amúgy írták itt a cikkben(a tintahalasban) hogy az is több száz évig legenda volt,aztán hoppá,mégis létezik:)
2010. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
A húsevő növényről annyit, hogy virág boltokban is lehet kapni, igaz, kis méretű, de legyeket, darazsakat simán elfogyaszt. És ezek cserepes virágok, az őserdőkben/esőerdőkben ennél sokkal nagyobbak élnek.
2010. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!