Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A túl kifejlett állatokat...

WHISKEY11 kérdése:

A túl kifejlett állatokat laborban találták fel? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Az én tudomásom szerint több száz állatfajt is feltaláltak laborokban, és tenyésztették tovább. Mármint a húsevő növényeket is laborborokban találták fel és lakatlan szigetekre tenyészették ki. Ezért senki sem tud a létezésükről hogy valójában vannak-e a földön ilyen lények mint a yeti, a nagylábú és más egyéb.
2010. okt. 12. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Létszik, hogy ebbe a kategóriába való vagy.
2010. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
ÚramIsten. Egy biológus.
2010. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
*UramIsten. Ijedtemben még gépelni sem tudok...
2010. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Azt hallotam h voltak kiserletek es olyant is h a krealt eloleny megszokot ilyen az a csupakabra vagy mi,ja es megtehettek ezt nem hulyeseg de sztem ertelmetlen minek uj fajokat ha meg mindig vannak imeretlenek. (ez az en evelemeny nem akarok senkit se befolyasolni)
2010. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedwes utólsó!

Én TUDOM hogy léteznek bár ha nem mindegyik akkor is...

2010. okt. 12. 16:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Térden állva könyörögnék, hogy bejuthassak abba a laborba, ahol állatokat tudnak tervezni... Nem gyenge technológia, ha 100 év múlva lesz olyan, akkor már jók vagyunk.
2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
89%
Tudod... Aha, jó neked. Nyilván intelligens lehetsz. Ja, mielőtt elfelejtem: szeretnélek tájékoztatni, hogy nem a Mikulás hozza az ajándékot, hanem a szüleid. És nem, még egy laborban sem fejlesztettek ki Mikulást, Jetit, Klotyómanót, Küklopszot, Xénát, vagy más "lényt".
2010. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pffffff ... remélem viccnek szántad a kérdésedet :DDDD
2010. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
aha, a szomszéd szigeten meg ott a jurassic park. én ezt is tudom. amúgy meg az őslények folyamatos harcban állnak a húsevő növényekkel. ez egy olyan generációk óta tartó küzdelem, amit titkol a kormány, amit az idegenek irányítanak. a legfélelmetesebb csata az eddigi történelemben 62 éve volt, amikor egy t-rex csapott össze egy kardfogú hóvirággal. szerencsére a gyíkemberek még időben megnyugtatták telepatikus képességeikkel a fenevadakat, így csak egy apró rés keletkezett a tér-idő szövetén.
2010. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Xénát, vagy más "lényt".


hát ez jó volt :D


kedves kérdező!

bár ne lenne nektek otthon net, legalább egy kis ideig, amíg eszedbe nem jut, mekkora baromságokat kérdezel.

2010. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!