Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért kell szerencsétlen...

Miért kell szerencsétlen állatokat is természetfeletti képességekkel felruházni?

Figyelt kérdés

Annyira sok válasznál/kérdésnél olvasom, hogy a macska követett valamit a tekintetével, a kutya ugatott a levegőbe és azonnal ráfogják, hogy "látja a szellemeket". A kutyák olyan hangokat is képesek észlelni, amit az emberi fül nem, ezért természetes, ha ő már hallja az utca másik végéből jövő kutyaugatást és válaszol rá (például). Egy nem lusta macska pedig folyton vadászik, és meglepő módon sokkal élesebb a látásuk az emberénél.

De attól, mert ezen érzékszerveik jobbak a miénknél, még nem lesznek médiumok.

Szeretném, ha olyanok válaszolnának legfőképp, akik állították már azt, hogy az ő állataik látják a szellemeket. Nagyon kiváncsi lennék, miért mondják ezt, van-e valami valóságalapja.


2011. júl. 9. 17:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Amúgy állítólag az állatok látják a szellemeket. De én még nem tapasztaltam :)
2011. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Na ez az! :S Hülye,flúgos emberek elkezdik,hogy a kutyája ugatta a ,,semmit" és,hogy 100%-ig szellem volt. Erre én odaírom ,hogy a kutyának sokkal jobb a hallása és a szaglása+látása mint az embernek,messziről is érzékeli azt,amit mi nem. A hülye emberek meg elkezdik,hogy én hülye vagyok,mert tényleg a semmit ugatta és szellem volt! :'DD


A macskáról meg nem is beszélek,fúúj fekete macska,biztos egy boszorkány. -.- Nekünk is van fekete macskánk és az tény,hogy egy kicsit vadóc,de nagyon aranyos.


Csak a hülyék képzelnek be mindent.

2011. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

17:42-es vagyok. Bocsi az értelmetlen megfogalmazásért. :D


Egyébként lehetséges,hogy érzékelik a szellemeket,de nem kell egyből arra gondolni..

2011. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én egyszer láttam,hogy a papám szomszédjának a macskája ült a kerítésen,nézte a semmit és remegett.Aztán hirtelen felállt s hátán a szőr és elfutott.

Van egy telep az egyik utca végén.Van ott egy nagy kutya,aki mindenkit megugat,aki arra elmegy.Engem is mindig megugat,mikor megyek arra biciklivel.De egyszer,amikor arra mentem biciklivel,nem ugatott meg a kutya,csak nézte a semmit és remegett.Ezután rámnézett,de nem ugatott,hanem remegett.Ekkor elnézett a másik irányba és elkezdte a semmit vadul ugatni.

Mindkettő ugyanabban az utcában történt.

2011. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem mondom biztosan,hogy szellem volt,de valamitől megijedtek.
2011. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

" macskája ült a kerítésen,nézte a semmit"


Honnan az istennyilából veszel ilyen marhaságot!Neked hiába írják hogy az állatok érzéke sokkal fínomabb neked aztán írhatnak!

2011. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
látják érzik.enyém nem legalább is nem tapasztaltam.de képesekrá jó hallják ha messzebbről van és sokszor tényleg arra válaszolnak ugatással de tényleg látják a szellemeket.meg az ilyeneket.
2011. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na, ja ilyenek ezek az ezoterikus emberek. Mindenféle baromságot kitalálnak, és elrugaszkodnak a valóságtól.

Amúgy az igaz, hogy egyes állatok megérzik a vihart, de nem azért mert supermanek, bocs, superanimelek, hanem mert a levegő nyomáskülönbségét érzékelik.

2011. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Aki szellemeket akar látni, nézze a Szellemírtókat.
2011. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5%

szegény tinik és asszonyok otthon unatkoznak mert nem dolgoznak, aztán elkezdenek mindenféle baromságokat belemagyarázni a hétköznapi dolgokba.

az a durva mikor meg akarják magyarázni hogy igazuk van.

2011. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!