Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Házban ragadt lélek?

Házban ragadt lélek?

Figyelt kérdés

Felnőtt ember vagyok (32F). Sok mindenben hiszek, vagy legalábbis nyitott vagyok, de azért a realitás talaján maradok.


Kb. 1 évvel ezelőtt párommal és 2 kutyánkkal beköltöztünk egy vidéki öreg házba (1950ben épült). Az első hetek rendben mentek, festettünk, berendezkedtünk, felfedeztük az új környéket, majd esténként érdekes dolgok történtek.


Fura ezt így leírni, de az éjszaka közepén felriadtam és egyszerűen olyan érzésem volt, mintha lenne valaki rajtunk kìvűl a házban. A kutyák bent alszanak velünk, mind a kettő felugrott és morgott kifele nézve a folyosóra. Felkaptam a piszkavasat és körbe jártam a házat, de sehol senki...


Pár nappal később a párom álmában felült éjszaka és előre nézve elkezdett beszélni, azt kérdezte ki van itt majd visszafeküdt.

Persze másnap nem emlékezett semmire... biztos csak én találta m ki.


106 kg, erősebb testalkatú ember vagyok, de azért összeszartam magam.


És ezek a fura jelenségek (wc-ben a szekrényen leborultak dolgok) jó pár hétig tartottak.


Szerencsére már jó ideje nincs semmi, az esték csendesek.


2023. jún. 27. 22:57
 1/5 anonim válasza:
61%
Van olyan, hogy háztisztítás. Én megkértem vkit, hogy végezze el. Nekem is voltak jelek. Azóta pozitív irányba változtak a dolgok. Nálunk kellett egy szellemet elvezetni. Akit elhivtam semmilyen infót nem tudott a házról és arról sem, hogy kikre gondolok, mégis egyértelműen beazonosítottam ki ragadhatott itt a jellemzés alapján.
2023. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú ***** válasza:
éltem át ilyet. hogy alvás közben felriadtam valakire. de én éreztem hogy mi volt ez, mert valami érzelem is jött vele együtt - nem tudom elmondani normálisan - de éreztem hogy eltévedt kóbor lélek. azóta nem "találkoztam" vele, nem tudom mi történt vele.
2023. jún. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Szuper, hogy vannak ilyenek, akik ezekben a baromságokban hisznek, legalább a háztisztítók/szelleműzők/ezo spiri látó boszorkányok/csakratisztító köveket áruló majmok is meg tudnak élni valamiből.

Alvás közben felébredtél, és tudtqd hogy lélek... 😂😂 isten ereje baxki.

2023. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos aDatan egyik demoma volt. Az ördög akarja elhitetni az emberekkel hogy a halottak köztünk járnak évvel.is Istent akarja meghazudtolni aki megmondza hogy a halottak vagy a pokolban vagy a tisztított én vannak a végleges ítélet napjáig.
2023. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztitótűzben
2023. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!