Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki segítsen, hogyan lehet...

Valaki segítsen, hogyan lehet szellemet a házból kiűzni?

Figyelt kérdés

Valami módszer esetleg, amivel nem csak felbosszantjuk a szellemet, hanem végképp el is megy? Vagy ha papot hívok, ők vállalnak ilyesmit? Mit lehet tenni?

Olyan válaszokat légyszíves ne írjatok, hogy nincsenek szellemek, meg direkt hülye ötleteket se. Köszi. Aki nem hisz a szellemekben, az csendben örüljön neki.


2010. okt. 13. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ijeszd meg.
2010. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

A pap hülyének fog nézni!

De van egy módszer ezt kell mondani amikor érzed hogy a közeledbe van hogy:HESS HESS csúnya rossz szellem!!!

2010. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
lehet hívni szellem űzőt.de nem tudom hol vannak ilyen emberek,talán a neten keres rá.de amúgy mik történek veled?
2010. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát dióhéjban annyi, hogy még kb. 7 éves koromban vettünk egy házat, jó olcsó volt, évek óta üresen állt. Aztán beköltöztünk, elkezdtek furcsa dolgok történni. Először csak olyan kis semmiségek, de a végére olyan durva lett, hogy nekem nagyanyámhoz kellett költöznöm egy időre, mert nem bírtam. 14 éves voltam amikor elköltöztünk, akkor végre fellélegeztem, az alvajárásom is varázsütésre elmúlt, de a házat nem adtuk el. Apám érthetetlen okból és már-már betegesen ragaszkodik hozzá. Most 21 vagyok, azóta üresen áll. Össze szeretnénk költözni a párommal, oda. De félek megint elölről kezdődne minden.
2010. okt. 13. 12:50
 5/19 anonim ***** válasza:
Adj privat mailt, nekem van tertisztitashoz egy szoveg amit fol kell olvasni, ezzel el tudod kuldeni a szellemet. Mibol gondolod, hogy szellem van Nalad??
2010. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Esetleg nem halt meg valaki bent a hazban?
2010. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
75%
Hívj papot, szentelje meg a házat! Nem vicc!!!
2010. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
nagyon sajnállak.de ne menj vissza addig míg valaki aki ért hozzá nem nézte meg a jelenséget.
2010. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Szellemek nem léteznek.
2010. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
na te ezt meg honnan tudod útólsó?azért mert te még nem tapasztaltad!
2010. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!