Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez már egy hete a...

Mi lehet ez már egy hete a padlásomon?

Figyelt kérdés
Eddig nem hittem az ilyen dolgokban de most lehet ezután hinni fogok.Múlt héten mikor man néztem a TVt akkor egyszer csak valmi elkezdett a palláson rohangan i aszittem macska de renedesen hallotam a lépteit és nagyonberezeltem és nem mentem fel megnézni hanem bebúlytam a paplany alá és reszkettem.Asztán masnap felmentem nappal és láttam hogy minden szana szét volt és matrac darabokat is láttam.Asztán mikor besza4éltame az ismeröseimmel akkor monták hogy rakjak fel kamerákat meg is tettem és másnap éjjel újra hallotam a hangokat ês aztan mikor nappal lett meg akartam nézn i újra a pallást de el volt rekesztve az ajtó mire bejutotttam akkor aszt vettem észre hogy le verte a kamerát.Aztán másnap próbaltam hogy messzeb rakom a kamerát és sikerült.....Mikor visza néztem a felvételeket akkor egy fehér négylábú valami volt aminek vagy 3 vagy 4 szeme volt nem emlékszem pontosan.Mi lehet itt mentálisan egésszséges vagyok és nem is szívok és iszok semmit.Jobb lenne ha elköltöznék innnen?

2023. júl. 17. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
Nagyon de nagyon nagyon gyorsan
9 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

"mentálisan egésszséges vagyok "


Fatális tévedés.

2023. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen miatt ne költözz el.

Esetleg hívj ördögűzőt.

2023. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Fehér négylábú valami,aminek 3,vagy 4 szeme volt?


Mutáns macska? 😃

2023. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Há menyé felfellé éccaka osztat nézed megfelé hogy mi vót az
2023. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Bebúlytam 🫠
2023. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyest. Szórj szét lisztet vagy valamit, ott lesznek a nyomai.
2023. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
6%
Egy párhuzamos univerzumba között more
2023. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi ésszel szerintem egyből költözzön az utcára.


Amúgy is idő kérdése.

2023. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De még tegnap is hallotam pedig fül halgatóba ludtam meg valami tegnap este mán a talpamat is furázta mezítláb alszok.Ez valami bogár lehetett vagy a pallásos lényhez van köze?
2023. júl. 17. 19:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!