Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az megtörténhet...

Szerintetek az megtörténhet ami a Végső állomás című filmben?

Figyelt kérdés

Aki még nem látta, arról szól, hogy egy srác megálmodja, hogy felrobban egy repülő amin ő is van, na és másnap amikor már élőbe felszállt volna akkor nem szált fel az álom miatt.És fel is robban a gép.És ezután akik nem szálltak fel azok valamilyen módon meghaltak mert követte őket a halál mert megkellet volna halniuk.


Lehet kicsit hülye kérdés csak kicsit fura mert mennénk moziba vasárnap az egyik barátommal de azt mondta az előbb, hogy inkább ne mert nagyon rossz előérzete van plusz még tegnap rosszat is álmodott még hozzá azt, hogy kigyuladt a mozi és nem tudtunk kijutni.


Csak normális válaszokat létszi.


2010. okt. 15. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha igaz és elmész, és bejön az álom, akkor meghalsz. ha nem mész el, és bejön az álom, meghalsz. ha elmész és nem jön be az álom, akkor megnézed a filmet is és életben is maradsz. veszítenivalód nincs.

amúgy meg nincs olyan, hogy lopakodik a halál.

2010. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Konkrétan nem megtörtént esemény alapján írták. De jó ha az ember mindig hallgat a belső hangra.

Nem hiszem, hogy holnap hallani fogjuk a hírekbe, hogy kigyulladt egy mozi, de Ti tudjátok.

2010. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, először úgy olvastam a kérdést, hogy megtörtént-e a Végső állomás. :)
2010. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy az nem volt beleírva a sorsba, hogy neked akkor túl kell élni?

Am már a repülőn volt a srác, amikor megálmodta, és úgy szállt le.

2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vigyázz az ien álmokkal . nekem volt jó álmom . nem tudtam h a sulival fagyizunk jo fagyiztunk azt hittem h az álom nem valós hogy oan fagyit eszünk amiet választanak vagyis kaktusz fagyit én azt hittem amikor rájötem h fagyizunk h vmi mogyorós pálcikás lesz. erre pálcikás és kaktusz
2010. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és épp oat ettünk amit álmodtam
2010. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

hát,nem tudom....

én olvastam itt az egyik kérdésnél,hogy egy repülő lezuhant és 2 túlélő volt,egy idős házaspár és ők is csak azért,mert lekésték a gépet.nem sokkal utána autóbalesetet szenvedtek,a nő meghalt,a férfi azt hiszem túlélte....elég durva.és ez igaz történet.úgyhogy lehet vmi ebben a sorsszerűségben.én inkább máskor mennék el moziba.márcsak azért is,mert én hiszek a vonzás törvényében,vagyishogy azt vonzod be,amire sokat gondolsz...

2010. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó ezt énis hallottam amikor mentek haza akkor haltak meg! ez azért tényleg durva:/ kérdezönek meg tök mind 1XD szerintem majd máskor mennyetek el moziba... v nézétek meg valakinél ugy h letöltitek!! ugy biztonságosabb:):P
2010. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

hm....... ezt irták meg nekik:/

2010. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ez durva! :S
2010. okt. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!