Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen magyarázatokban hihetek...

Milyen magyarázatokban hihetek amik racionálisan indokolni tudják azt,amit láttam?

Figyelt kérdés
Egyedül sétáltam este és arra lettem figyelmes,hogy abszolút nem magasan a levegőben 4 tányér alakú tárgy fényesen világítva forogtak körbe-körbe? Olyan 10 percig biztos figyeltem és szemmel láthatóan meglehetett állapítani hogy tányér alakúak voltak. Nem akartam felvételt készíteni róla,mert annyira nem hoz lázba hogy most ez végedt megkellene változnia az eddig kialakult világképemnek. Fogadni mernék rá,bár nem nagy téttel,hogy van rá valami racionális magyarázat csak az én tanulatlanságomból adódik,hogy nem jövök rá saját magam. Szóval hagyjuk az azonosíthatatlan repülő tárgyakat. Szóval megtudná nekem magyarázni valaki hogy mi lehetett az?

2023. okt. 4. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Egy ilyen tapasztalat valóban megdöbbentő lehet, de fontos megérteni, hogy a legtöbb esetben létezik racionális és földi magyarázat olyan jelenségekre, amelyek első látásra különösnek tűnhetnek. Itt van néhány olyan lehetséges magyarázat, amelyek a leírt eseményre vonatkozhatnak:


Csillagok vagy bolygók: Néha az éjszakai égen látható fényes pontok lehetnek csillagok, bolygók vagy más égitestek. Ezek az objektumok a horizont fölött körözhetnek, és a látványuk módosulhat, amint változik a nézőpont vagy az idő.


Repülőgépek: A repülőgépek éjjel is látható fényekkel rendelkeznek, és néha úgy tűnhetnek, mintha köröznének az égen. Ezek a fények különösen akkor válhatnak látványossá, ha egy repülőgép a nézőpontod felé vagy távolodóba tart.


Csillagászati jelenségek: Bizonyos csillagászati jelenségek, például az űrállomás vagy más műholdak áthaladása, a naplemente vagy felkeltekor tűnhetnek különösnek.


Optikai illúziók: Az éjszakai égen néha optikai illúziók is előfordulhatnak, amelyeknek olyan látszólagos mozgásaik lehetnek, amelyek nem felelnek meg a valóságnak.


Ezek csak néhány példa a lehetséges magyarázatokra. A tényleges magyarázat pontosításához és az esemény pontosabb megértéséhez hasznos lehet a helyi meteorológiai és égitestfigyelő szervezetekkel való konzultáció vagy a közeli csillagászati megfigyelőkkel történő beszélgetés. Fontos megjegyezni, hogy a legtöbb esetben a látszólagosan különös jelenségeknek földi vagy csillagászati magyarázata van, és nem feltétlenül szükséges extraterrestriális okokhoz folyamodni.

2023. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Általában érdemes áttekinteni, hogy milyen gyógyszeres kezelés alatt állsz?

Ha nem állsz, akkor miért nem állsz?

Hogyan állsz a felmenő rokonokkal? Ők mi mindent láttak már, amit nem is láttak?

2023. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Azért kellene gyógyszeres kezelésnek alávetnem magam mert hiszem hogy mindenre van racionális magyarázat? :D vagy ezt most nem értem.
2023. okt. 4. 15:51
 4/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%
Lehet jelzésértékű az is, hogy nem értetted a hozzászólásom.
2023. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván érdekesnek találtad, ha 10 percig figyelted, de azért "Nem akartam felvételt készíteni róla"...

Nagyon hihető sztori. A magyarázatom: te találtad ki az egészet.

2023. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2.

Neked kéne gyógyszeres kezelés alatt állnod.

2023. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elfelejtetted bevenni a parnassant.
2023. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

2 ezt most én se értem. Miert ne láthatott volna valamit amit re az emberek az ezoteriaban instant ifozni kezdenek racionálisabb lehetőségek keresése nélkül.


Milyen műszaki tárgyak és/vagy eszközök bocsátanak ki hasonló fényt? Elvileg szakmabeli vagy nem?

2023. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
5. Persze,meg fel is teszem a világhálóra. Nem úgy szocializálódtam,hogy bármilyes nyilvános felületen óvatlanul adatokat ismertessek meg idegeneknek magamról.
2023. okt. 5. 02:38
 10/20 A kérdező kommentje:
7 Nem vettem be a parnassant? Milyen pszichotikus kórképet különítenél el,amihez a parnassan gyógyszert használhatják a tünetek kezelésére a pácienseken?
2023. okt. 5. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!