Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Általában hány órakor szokott...

Általában hány órakor szokott kezdődni a szellemjárás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hajnali 3:33. Ezt tartják az ördög órájának az ezotériában.
2023. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Kb hatkor.
2023. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Hajnali 3 a gonosz órája. Hajnali 4 meg a boszorkányoké.
2023. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
A szellemek nem hordanak órát,telefont dzsípíeszt.Nappal is körülöttünk lábatlankodnak,csak az erős fényben nehezebben észrevehetőek.
2023. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha hihetünk a dokumentált eseteknek éjjel aktívak és nem fényes nappal tépi le a csillárt. Különösen nem szent időpontokban.
2023. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

A folklór szerint éjfél. Ezt nevezték ördög órájának, boszorkányok órájának, rossz időnek stb. tehát magyarán egy olyan időpont mikor a másvilág valamelyest "metszi" az evilágot. A modernebb hiedelmek a hajnali 3 órára vagy 3:33 ra teszik ezt a "rossz időt".

De ha jobban megfigyeled a paranormális beszámolókat, nem igazán tűnik úgy mint ha az időnak olyan nagy jeletőssége lenne.

2023. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik szellemjárás. Vagy ha igen, még sose hallottam róla. Én már több szellemmel beszéltem, és bár egyáltalán nem ilyen hülyeségről, de senki sem tűnt olyannak, aki szellemjárásra szokott járni. Mindnek a létezése be volt táblázva, és nem volt benne "na talizzunk más halott idegenekkel és sétáljunk ide-oda" energia.
2023. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7# vagyok. Aki lepontoz, miért nem ír privátot, hogy informáljon? Azt gondolod, jobban tudod, akkor miért nem segítesz? :D 2 lepontozást kaptam. Akkor 2 embert kérdeznék, mi az a szellemjárás?
2023. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szellemjárás az az időpont amikor ezek a lények aktívak.

Itt most meg kell határozni, hogy ki mit ért alatta.

Pl. keresztény tanítás szerint nem szellem, hanem démon. És azok aktivitását szokták szellemjárásnak nevezni. És ez általában hajnali 3 körül van.

Sajnos nagy a fogalomzavar sokaknál, a különböző tévtanok miatt.

Pl. a boszorkánytáblánál se szellemmel beszélgetsz, hanem simán egy démonnal, aki annak adja ki magát, hogy ne féljenek tőle annyira. Ilyen valós esemény alapján készült az Ördögűző film is.

2023. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
És ha óraátállítás van?
2023. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!