Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen szellem ez és mit akar?

Milyen szellem ez és mit akar?

Figyelt kérdés

Szombaton itt volt barátnőm nálunk, és elősszőr jött át hozzánk, bemutatkozni a családnak meg ilyenek. Anya állt a csap mellett kb 1 méterre a tekerőtől, és hirtelen kilőtt a csapból a forró víz. Senki sem nyúlt hozzá, "magától" csinálta. Ma 2 napra rá a fürdőszobában történt meg ez, kinyílt a zuhany és pillanatok alatt elárasztotta a víz a fürdőszobát. Minden csuron víz lett, de senki nem volt bent a fürdőben!

Elösszőr arra gondoltam, hogy biztos a nyomás szórakozik meg ilyenek, de az nem lehet, mert a fürdőben egyedül emelős a csap nyitója, a konyhában tekerős, és nem vagyok vízszerelő, de szerintem itt valami cink van.

Jah és az egyik lábason ez jelent meg, de ez már hónapokkal ezelött viszont nem jött még le vagy egy tucat mosogatás után sem.


[link]


Nem tudom ez mit jelent, de gyanús. Racionálisan azt gondolom, hogy a lábas bekormozódott és mosogatás után lefolyt a kormos víz és egy buborékon szétfolyt, aztán az kipukkant. Akkor is gyanús.


és 1 hete követett éjjel egy sötét alak egy olyan úton, ahol kétlem hogy bárki járkálna, még részegen sem, és egy telefon volt a kezében és világított. Ahogy jött mögöttem egyre hangosabb volt a dallam a telefonból ez a nokia tunes csengőhang, hallásra ott volt mellettem, vagy közvetlen mögöttem, de amikor hátranéztem volt vagy 4-5 méter köztünk. Ha előrenéztem akkor pedig oldalt láttam periférikusan a telefon kijelzőfényét de ha ránéztem nem volt ott, és a hang is halkabb lett valamelyest.


Kezdek egyre jobban betojni! De légyszíves ne piszkálódjatok meg ilyenek!


F/17 (csak hogy nem egy pisis kiscsaj vok)


2010. okt. 19. 19:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jah igen, lehet hogy köze van hozzá, de nem biztos. Kb 3 hete rosszul vagyok a buszon, holott elötte semmi bajom nem volt, sőt még szerettem is buszozni.(nem kapok levegőt, szédülök és feszélyezve érzem magam)
2010. okt. 19. 19:28
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Kevesebb LSD bélyeget kéne nyalogatnod...
2010. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

anyáméknál is történtek furcsa dolgok körülöttem, elég félelmetes volt néha.

koppanások éjszaka, a padlásról hangok, egyszer mintha a szekrényt tologatták volna odafent, és még sorolhatnám...

mindig volt bennem valami feszengés, ha sötétben kellett járkálnom a házban. egy idő után én is rosszul voltam a kocsiban, buszon, egyre több nyavalyám jött ki. aztán ideköltöztem a páromhoz. utolsó éjszaka elég durván tolta a szellem, mert addigra biztos voltam benne hogy az.

koppanások, surlódáshang, a függöny mocorgott, mikor semmi huzat nem volt, sőt, olyan hangot hallottam, mint amikor arrébb rúgják a papucsomat. érdekes volt, én majd beszartam..

mióta elköltöztem, nyugi és béke van :) és elég ritkán vagyok rosszul.


szerintem valami szellem, hogy mit akarhat, vagy ki lehet abban nem tudok segíteni sajnos... de aki ért hozzá biztos be tudja azonosítani a "fajtáját" ha vannak ilyen azonos dolgok is.

2010. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
29%
Ő biztos a híres ivánci szellem reinkarnációja. xD
2010. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
vigyázz mert a lyukadat akarja, lazíts, nemfog fájni..muszáj hagynod magad neki, addig nemfog békén hagyni amíg el nem veszi a segged szüzességét
2010. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
27%
Szerintem hivd sürgősen a Winchester tesókat, ők nagyon profik biztos tudják milyen szellem ez és hogy mit lehet tenni ellenük. :D
2010. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Azért ez tök gáz,hogy 5 válaszból csak egy értelmes! :S
2010. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem az a tök gáz!
2010. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Próbáltál már utána keresni a jelképnek?

Olyan, mint egy hold :)

2010. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi a jó válaszokat, de nem nagyon vagyok előrébb sajna.

Nem találtam meg a neten, pedig rákerestem a quake játék szimbólumára is kínomban (hasonlít rá szerintem).

Jah, de legalább megtudtam, hogy 2-3mal több unatkozó b*zi g*ci farokrágó s*ggfej tud írni.


A Winchesteres viszont tetszett, csak nem segített...:S

2010. okt. 20. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!