Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Előfordulhat hogy a Szellem...

Előfordulhat hogy a Szellem valamit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Első dolog amit észleltem hogy feküdtem barátnőmmel az ágyban és az ajtó velünk szemben van ki lehet rajta látni és egy alak sétált el ház kijáratta felé.Láttuk mind a ketten.A barátnőm ki ment nem-e csak anyám kelt fel és ment ki de ő aludt a szobában.És befele nem jött senki.2 rottweilerem van és nem merne bejönni senki csak úgy.A második dolog mentem volna be a fürdőbe és hallottam hogy mozog a kilincs olyan érdekes hangja van és közben mozgott egy pár másodpercig.A harmadik dolog ma reggel.Felkeltünk a kislányommal és mentünk ki a szobából az ajtó be volt csukva kilincsre és mielőtt oda értünk volna kinyílt az ajtó olyan átlagos lendülettel,nem kicsapódott hanem mint amikor kinyitjuk. A Kislányom 3éves viccesen mondta is ooohhh kinyitotta ki az ajtót?Arra gondolok tatám szelleme és nekem akar valamit mondani.Nem félek egyel talán és ha valaki tudna segíteni hogy elmondja nekem hogyan csináljam meg hogy elmondhassa mit akar megköszöném.Szerintem utána meg is nyugodna.Nem vagyok egyel talán jártas ebben a dologban és soha nem is meséltem be magamnak hogy szellemek vannak.Olyan ne írjon aki csak azt gondolja ez egy hülyeség,kíméljük meg egymást.Értelmes válaszokat szeretnék.
2011. aug. 5. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
egyáltalán* Egyébként biztos akar valamit, velem is hasonló történik, de nem jöttem még rá mit.
2011. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. Hát előszöris gondolkodj el rajta hogy az az alak milyen volt vagy hogy hasonlitott -e valakire.. velem is történt hasonló évekkel ezelött.. amikor azthittem hogy valaki betört a házba.. de ő engem a nevemen szólitott és köszönt ez az évek alatt sulyosbodott.. nem idéztél sem szellemet? sem semmilyen efféle dologgal nem foglalkoztál még? biztosan.. ? esetleg olvass utána az Ouija táblának .. bár elvileg nagyon veszélyes..:S
2011. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem idéztem szellemet sosem.Ilyen túlvilági dolgokat nem csináltam.Vékony alakvolt és tatámra gondolok mert ő is vékony volt és itt lakot velünk és itt halt meg a házban,de nem hiszem bántana engem ha ő az.Veszélyes dolgot nem akarok, van egy 3 éves kislányom.És nem tudom mi lehet ez az egész.Olvastam valahol lehet valamit mondani akar.
2011. aug. 5. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megmondja, inkább szimbólikus jelzéseket szoktak tenni, amire csak később jössz rá.


Ha unod, hogy ott van gyújts gyertyát és kérd az égieket segítsék hogy megtalálja meg a lelki nyugalmát bárki is az. Ilyenkor jönnek érte és átsegítik, ha például itt ragadt lélek.

2011. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar mondani semmit. hiszek az ilyesmikben, mert velem is történtek már érdekes dolgok. De viszont ezek a "lények", legyen a nagyapád, igazából nem lépnek kapcsolatba az emberrel. lehet, hogy járkálnak fel-alá, megjelennek, de ezenkívűl mást nem csinálnak.
2011. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam lehet hogy valami nem tetszik neki vagy ilyesmi.Mamám is velem lakik meg minden de jól elvagyunk.Mamám sem szenved hiányt semmiben.Mert segítem.Ők építették a házat.Csak mamámnak kevés a nyugdíja és mielőtt tatám meghalt sokat idegeskedett rajta hogy fog megélni.Rákban halt meg.
2011. aug. 5. 14:18
 7/9 anonim válasza:

szerintem szeretne valamit!De tényleg mint már valaki említette hogy csak apró jeleket adnak és le kell vágni hogy akkor ez most mit jelent meg ilyenek!

De az is lehet hogy csak vigyáz rátok meg segíteni próbál :)

2011. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
járni akar veled!
2011. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan szellem,aki kapcsolatba lep az emberekkel.

Egyebkent lehet hogy megmielött odaköltöztetek, ott halt meg egy szemely,vagy abban a hazban elt,es azert szoktad latni.

Vagy ha van olyaan rokonod,akihez nagyon szorosan kötödtetek egymashoz,es esetleg mar meghalt,lehet hogy ö akar neked mondani valamit.

2011. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!