Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik angyalokkal dolgoznak...

Akik angyalokkal dolgoznak évtizedek óta, azok is azt mondják, hogy mindenkinek van egy őrangyala van, de a kérdés az, hogy akkor kiket hívnak be; egy angyalt nem hívhat be több száz ember (nem sánít itt valami ide nagyon)?

Figyelt kérdés

Tehát!

Ha többen behívják Gábrielt, Urielt, Rafaelt vagy Mihályt mondjuk 3 év alatt.


Azokon kívül kell lenniük minden egyes emberi és lehet más lénynek itt a földön egy őrangyalával, plusz+


hogyha eljön a halál angyala a halálkor akkor az is mindenkinek kell lennie, mert ha belegondolunk itt jelenleg most 8 milliárd őrangyalnak kell lennie összesen...


Vagy ezt hogy magyarázzák, akik nem kuruzslók/csalók/hitetők, hanem szinte több évtizedeken mint az asztrológiát kiismeri, megtanulja, full felelősséggel...???


De lennem ég több kérdésem amivel meg tudnám a fogni a kisebb nagyobb csalókat...


nov. 23. 03:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Te bolond vagy.
nov. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, én csak a csongrádi Angyalokat ismerem.

Ők elesett, rászoruló emberkéknek nyújtanak segítséget önzetlenül.

Példaértékű a munkájuk.

nov. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
52%
Angyalok, démonok a mesékben léteznek, kérdező.
nov. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden embernek két őrangyala van, egyeseknek plusz védőszellemük is van. Az elsődleges őrangyal karma-teljesítő, a megírt feladatokra kíméletlenül rugdos minket. Vele még médium sem nagyon beszélhet. Ellenben a másodlagos őrangyal egyéb bajokban képes segíteni és védőangyalnak nevezhető. Spirituálisan fejlett illetők kapnak szellemi vezetőt is.

Az elsődleges őrangyal mindenképpen olyan angyal, akit alapvetően is annak teremtett Isten. Ám védőangyal sok esetben lehet elhunyt rokonunk, aki átmenetileg vagy végleg angyallá vált. Rangsor szerint elvileg alacsonyabb, de mégis inkább ő van kinevezve közvetlen médiumi megsegítésre és magánéleti segítséghez.

Nálam rokon volt a védőangyal és a szellemi segítő is.


A híres arkangyalok nincsenek 1-1 emberhez kijelölve, de nagy baj esetén hívhatók.


35/F

nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Kezdjük ott, hogy angyalokkal nem lehet együtt dolgozni. Isten parancsát teljesítik. Ők csak azt gondolják, hogy angyalokkal dolgoznak. A másik probléma, pedig az, hogy mi most úgy képzeljük el az angyalokat, mintha valami ember szerű lény lenne idő és tér korláttal. Holott van olyan angyal ami elvileg legalább Föld méretű. Ijesztő nem? Habár egy test nélküli szellemi lénynél a méret sem számít, és gondolom könnyen közlekednek dimenziók között is, ahogyan térben is időben is. Azt pedig nem tiltja semmi, hogy ne lehetne ugyanaz az őrangyala több embernek is. Nem ezzel van a probléma. Azzal, hogy azt hiszik angyalokkal dolgoznak, de valójában valószínűleg démonokkal. Angyalokhoz nem kell imádkozni, nem kell hívni őket, nem kell megidézni. Vagy ott vannak alapból, vagy oda küldetnek. Nem az ő kicsinyes jóslási kísérleteikre fognak ugrálni. Viszont bármi más ami nem Isten parancsát teljesíti, szívesen meglátogat akár angyalnak kiadva magát. Nem érdemes ilyesmivel szórakozni. Az is feltűnt, hogy álltalaban csak angyalokkal meg ilyen szellemi vezetőkkel dolgoznak, senki sem imádkozik Istenhez pl. Fura. Elvileg Ő minden forrása, akkor miért pont Vele nem kommunikálnak?
nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre én is gondoltam, hogy akár egyszerre lehetnek több helyen. Mivel ez Jézusra is igaz. Bár soha nem érdeklődtem. Illetve valamiért mégsem hiszem, hogy tudnának több emberre felügyelni. Persze az is lehet, hogy ez csak a korlátolt emberi gondolkodás miatt van.
nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem. Meg nagyon sok dolgot hívsz angyalnak.

Nem ismerem a neveket, amiket leírtál, de mindenkinek általában 2 őrangyala van. Ritkán 1 vagy 3.

A többiekkel nem dolgoztam még.


Nem tudom mi sántít neked, de ha szeretnék dolgozzunk rajta egy kicsit.

nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Milyen helyen dolgozol, hogy angyalok a kollégáid?
nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az semmi, gondolj bele, "a világon évente jelenleg nagyjából 57 millió (naponta 150 ezer) ember hal meg".

Szent Péter (a főportás), mennyi embert tud eligazítani a pokol és Mennyország között?

Menny ide, Menny oda.

nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Édes istenem...no comment, inkább iszok valamit rátok.


1 kérdésből kijön száz féle értelmezés és abból meg 100 flke hülyeség


CHEERS nektek!!!

nov. 23. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!