Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik ha meghal egy...

Mi történik ha meghal egy ember és a szelleme a halál után a saját testében ragad?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek mert én ezt tervezem tenni hogyha egynap meghalok.Bele költözök a saját testembe.

nov. 21. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát a spirituális részét nem tudom, de azért jelezném, hogy jelenleg két eljárás van a holttestekkel kapcsolatban:

1. Elégetik hamuvá

2. Ha koporsós temetést akarsz mindenáron (amit az utódaidnak nem muszáj betartani, és ez a drágább) akkor felvágnak, kiveszik a szerveidet, rongyokkal kitömnek, hogy ne legyél full büdös és rottyadt a temetésen, aztán bezárnak egy koporsóba és elásnak.


Biztos, hogy jó ötlet visszaszállni ebbe a testbe?:D

nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Feltételezvén hogy létezik szellemlét-egyáltalán nem biztos hogy van választásod.Egyrészt megszünik a kapcsolat hardver és szoftver közt,maradhatsz a tested környezetében,de nem tudsz benne maradni,kívülröl figyelheted ahogy rohadsz.Másrészt miután kiszabadulsz a test börtönéből,olyan szabadságot kapsz amit elképzelni is nehéz:bárhol ott lehetsz,megnézhetsz a világon amit csak akarsz,ijesztgetheted a csajokat stb.
nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megvalósítható. A halál után az emberi test csak egy valahánytízkilós szerves anyaghalmaz, ami elég hamar bomlásnak indul. Zombik csak a filmekben vannak.
nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én arra gondolltam hogyha pl úgy halok megha senki nem tud róla és amúgy azt hallottamhogyha a szellem bent ragad a saját testében akkor vért kell innia hogy életben tarthadsa a testét így vámpírrá alakul szóval léteznek vámpírok csak az emberiség olyan buta még halál után is hogy nem képes beleszállni a saját testében amíg nem bomlik szét és azt tudná irányitani és olyan lenne mintha nem halt volna meg én ezt szándékozom majd tenni szóval ti is ha meghaltok egyszer tegyétek ezt amit én és örökké élhettek mint én😁
nov. 21. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én ebből egy qurwa szót nem értettem...
nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mókás gyerek vagy, majd ha megérint a halál szele, erre majd még visszatérünk!
nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy élnél örökké? Pár milliárd éven belül felrobban a napunk...


A valahova költözés nem jelent irányítást. Meg pont azért kapcsolódsz le a testedről, mert az agyad, mint adóvevő már nem funkcionál.


Lehetsz a testedben, de érdekesebb lenne ha megfigyelnéd a szeretteidet, mielőtt tovább mész.

nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát végülis szellemként sokkal érdekesebb tovább élni mint élő halottként.
nov. 21. 18:49
 9/14 Grimfox ***** válasza:
32%
A szellem is, ahogy a test, a halált követően "lebomlik". Folyamatosan veszíti el a korábbi képességeit, amikkel önmagát, és a világot tapasztalta. Ha egy ideig meg is marad a tudatosságod, és a testednél maradsz, a kettő sosem tud többé egyesülni, mert az egyik halott, a másik pedig haldoklik. Az, ami benned halhatatlan, az pedig nem foglalkozik ilyesmivel.
nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hmm hát bizarr ez a téma már izgatottan várom mi lesz majd a halál után😁😄🥺❤️🙏
nov. 22. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!