Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem a házamban?

Szellem a házamban?

Figyelt kérdés
Tegnap este úgy kb fél tizenegy felé hangokat hallotam a házamban és tárgyak estek le maguktól és a pincéből fura emberi hangok jöttek.Mikor lementem a pincébe akkor csupa karmolás nyomos volt az összes fal. Mi lehetett ez?

2023. júl. 7. 14:45
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Arról beszélj, hogy milyen kezelés alatt állsz.

Vagy kezelés hiánya, a másik gond.

2023. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Nyitva maradt az ajtó, besurrant egy macska, aki nappal ha hangot hall lapít, meg ha van ott valaki akkor is, mert fél. Este meg ki akar jutni. Mászkál, lelök mindent meg karmolássza a falat ahogy menekülni próbál. Persze ha nem hiszel nekem, nagyon szívesen elvégzek nálad egy szellemirtást online. Csak annyit kell tenned hogy leírod a címedet és a házszámod megszorzod százezerrel. Ennyi összeget elutalsz nekem és ma este már nyugodtan alhatsz!


(nemkamujósvagyokhanemigazideténylegmintittmindenkiakipénzértpraktizál)

2023. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Hú, hát ez biztos szellem

https://www.youtube.com/watch?v=TaV1r341wYk

Ez segít

2023. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Sztem a kérdező egy unatkozó tini.
2023. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szellem lehetett!
2023. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A lakótársad volt a gumiszobából 🤣🤣
2023. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!