Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szűz Mária, Jézus születése...

Szűz Mária, Jézus születése után meddig maradt szűz?

Figyelt kérdés

Most hogy itt van a neves nap ez a kérdés foglalkoztat: ugye Jézus úgy fogant, hogy Mária, az anyja nem volt együtt férfival.

Na de van-e erről bármilyen információnk, hogy utána is szűz maradt élete végéig, vagy lett-e hagyományos módon készülő gyereke?

Esetleg technikailag elfogadott-e, hogy maga Jézus vette el anyja szüzességét, ugye születésnél akkor elvileg ő volt az első férfi, aki "ott" járt.

Előre is köszönöm szépen a hasznos válaszokat!



dec. 24. 22:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha élete végéig szűz maradt, akkor azt József nagyon becumizta. Am sztem már Jézus születése előtt se volt az. Tuti aláakasztott Jocó és a szeplőtelen fogantatással magyarázták a terhességet. A család nyilván nem vette be a kamillát, ezért menekültek Jeruzsálembe.
dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Ezen olyan jót nevettem :D de igen, ki miben hisz!
dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
A lelkész amikor hittanra jártam azt mondta,hogy Jézusnak voltak fiatalabb testvérei nekik már József volt az apjuk
dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
76%
Valahol hallottam olyat, hogy Mária jóban volt a római katonákkal. Csak ezt ciki lett volna beismerni, így kitalálta ezt a mesét. Nem tudom mennyire bízott benne hogy bárki is elhiszi majd, de szerencséje volt.
dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

"Esetleg technikailag elfogadott-e, hogy maga Jézus vette el anyja szüzességét"

. Nem, mivel, bár az egész szüzesség fogalom borzasztóan elavult, a szüzesség szexuális együttlét függvénye.

dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
"Hagyományos módon készülö gyerek.." 🤣
dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Az nem lehet, hogy a csillagjegye volt szűz?
dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Azért volt szűz, mert a Szentlélektől fogant.
dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Oldfire ***** válasza:
85%
Jézus születése után, még hagyományos módon születtek gyermekei Máriának.
dec. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
78%

Mária megcsalta Józsefet majd hazudott, kicsit nagyobb dolog kerekedett belőle mint gondolta dehat ha egyszer hazudsz nincs visszaút.


Gondolom utána már csak lefeküdt Józseffel is.

dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!