Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet egy démont (vagy...

Hogyan lehet egy démont (vagy szellemet) elűzni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen alvásparalízist okoz. Valószínűleg a helyiséget szállta meg már jó régen. Próbáltam fénnyel aludni, de így is megszáll. Rendkívül agresszív és a félelemkeltésből táplálkozik. Van, hogy többször is '' meglátogat'' egy este, így küzdök, hogy felébredjek. Elég kimerítő, mert nem tudom végig aludni az estéket.

jan. 1. 07:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Először fordulj a helyi plébánoshoz, ő majd tudja, hogy kit kell keresned.
jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 krwkco ***** válasza:
100%

Vannak olyan betegségek, pl. a kezdődő Parkinson-kór, amiknek egyik tünete a rossz alvás és a rémálmok rendszeressé válása.

[link]

Fel kellene keresned egy neurológust egy megfelelő kivizsgálásért.

jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 krwkco ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a neurológus nem pszichológus vagy pszichiáter. Az idegrendszer élettani (fizikai és kémiai okú) betegségeivel foglalkozik. A felkeresése nem jelenti azt, hogy bárki "bolondnak" gondolna.
jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Épelméjű vagyok és fiatal. Könnyen felveszem a környezetem energiáit. Ha máshol alszom nincs ilyesmi, de jelenleg csak itt tudok.
jan. 1. 12:41
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha keresztény vagy szenteltesd fel a szobát-lakást. Hívd Jézust, vagy Mihályt segítségül ilyenkor, számtalan magas szintű pozitív lény várakozik hogy segítsen, de hívás nélkül nem tehetik meg.


Ami biztos, erősebb vagy nála, azért operál a félelemmel. Ha tudatosabb vagy, szanaszét tudnád szivatni, fénybe burkolni, gömbbe zárni, szeretettel, örömmel megtölteni, hagy örüljön, összekicsinyíteni, stb, nevezzük "álom állapotnak" ezt az asztrális területet.


Mivel nagyon sokan, évszázadok óta megfogalmaznak ilyeneket, ezért az orvosok adtak neki egy nevet, ennek kb az alvási bénulás, vagy alvásparalízis a neve, de ez csak a jelenség gyakorlati leírása.

Az emberek többsége számára ez nem is baj ha "csak" egy szokásos, de ritka természetes folyamat, -mint ahogy valóban az- de néha negatív lények erre ráerősítenek, és bekapcsolódnak.

Nem zárnám ki hogy nálad ilyesmi lehet.

jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Ez inkább az ezotéria kategóriába való.
jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Grimfox ***** válasza:
73%
Nem tudom mennyire megnyugtató a dolog, de ezt nem démon okozza. Belülről fakad. A jó dolog ebben, hogy nem egy démon zargat, és tesz kárt benned. A rossz dolog, hogy pont ezért az elűzésére tett kísérletek hiábavalók.
jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De
jan. 1. 22:26
 9/18 Grimfox ***** válasza:
73%
Persze megpróbálkozhatsz valódi tömjénes füstöléssel, és felfelé álló pentagrammokkal, meg vasszögekkel, de ez csak olyasmit fog elkergetni, ami tényleg ott van. Ha nem ez okozza a bajt, semmi haszna nem lesz.
jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Kerdezd meg tole mit akar, baratkozz ossze vele
jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!