Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek és más természet...

Szellemek és más természet feletti lények érzékelése/látása, hallása ezt meg lehet tanulni? , vagy mindenkiben meg van a képesség? csak valaki inkább nem foglalkozik vele és "elmúl" (nem hisz benne), és ellenkező esetben pedig lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
jan. 6. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretnél ilyeneket látni, hallani?
jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Valamennyire fejleszthető, persze, csak kérdés, hogy van e értelme. Attól, hogy a képességed megvan, hogy észlelj ilyesmit, még nem jelenti, hogy érteni fogod, amit tapasztalsz. Vagy hogy szellemileg készen állsz rá, hogy megtapasztald.
jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy aki nem nő fel tudatilag az ilyen tapasztalásokhoz, az megőrülhet vagy bele is halhat. Minden ilyen észlelést komoly önismeret előzni meg. Minél kevesebb tagadása a valóságnak.
jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Grimfox ***** válasza:
100%

Az észlelésbe nem hal bele, de az tény, hogy komoly mentális problémákat okozhat. A skizofrénia, és társai például elég könnyen kialakulhatnak, ha valaki lelkesebb, mint amilyen felkészült. Az ártalmas, barátságtalan dolgokat könnyebb látni, mint azokat, amik kellemesek, vagy épp hasznosak.

Az más kérdés, hogy az így szerzett problémák eléggé hajlamosítanak a szuicid viselkedésre. Végül is közvetve ugyan, de bele lehet halni.

jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thunderfairy ***** válasza:
Kialakulhatnak bizonyos képzelődések idővel ha ezzel foglalkozol. Én a legkisebb ilyen után dobtam a témát és el is multak a furcsa hangok. Nem kell ezeket a dolgokat komolyan venni.
jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell azt tanulnod, kapod azt tálcán, "szépen" becsomagolva, hogy "mily nagyszerű vagy, és "mekkora" kiválasztott. A valóság: ha nem akarod rongyként eldobva végezni, az elméd totális beborulásával, akkor úgy elfelejted ezt, és olyan gyorsan ahogy csak tudod. Főleg sátáni oldalról, mert alapból is használva vagy általa és átadod a lelkedet "brahiból" akkor véged. Ember nem lesz belőled többet.
jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6+ Mit mondott Jézus? Egy út van. Nincs több. Ami biztonságos és az rajta keresztül vezet. Nem jósdák, mágusok és boszorkányok,asztrólógusok, ingások halottlátók között. És nem Quita tábla alapjáni, médium által vezetett szeánszok között.
jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*és ha átadod
jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 A hűtőszekrény azt mondta nekem begombázva, hogy ez bizony így igaz, és ne legyenek most sárkányok mert az para.😬 Tele van minden tüskével!
jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sárkány éve van, csak szólok! :)
jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!