Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyre több HIVATALOS forrásból...

Egyre több HIVATALOS forrásból derül ki, hogy az egyesült államok kapcsolatban áll számos UFO fajjal. Vajon segíteni fognak nekünk, vagy gyarmatosítani a Földet?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme gyarmatosítani, mivel jobbak nálunk és biztosan segíteni fognak rajtunk. Ezzel mi csak jól járhatunk. Az UFO-k megmentik a Földet.
Biztosan leigáznak minket. A Föld tele van erőforrásokkal, amit az UFO-k kirabolnak. Hogy minket megölnek, vagy rabszolgának befognak, azt nem tudom.
Hát, én nem tudom. Mindkettő lehet. De azért bízok abban, hogy az UFO-k barátságosak lesznek velünk. Nem akarok balhét.
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mutasd ezeket a hivatalos forrásokat!
2023. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 UlfOrmson ***** válasza:
36%
Irigyellek, hogy ennyi szabadidőd van szabadidőd van baromságokat kiírogatni
2023. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Értem mire gondolsz hivatalos forrás alatt. Nekem csak az a bajom, hogy ha azt akarják, hogy valódi bizonyíték nélkül, rávezetve higgy valamiben, akkor az nem igaz.
2023. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Justinianus ***** válasza:
0%

Majd valahogy így fogsz járni... :)

[link]

2023. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gyarmatosítani akarnak, hanem segíteni. Ők is környezetvédők:

[link]


"the creature or creatures then telepathically communicated to the children an environmental message"

"he was warned "about something that's going to happen," and that "pollution mustn't be". An eleven-year-old girl told Mack "I think they want people to know that we're actually making harm on this world and we mustn’t get too technologed [sic]." One child said that he was told that the world would end because they are not taking care of the planet."


[link]


"He was given a tour of the craft and shown a film. The film showed apocalyptic imagery, including nuclear explosions, famines and floods. Spencer was then shown a second film. He has never revealed the contents of the second film, saying that the aliens who abducted him do not want humanity to know."

2023. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!