Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit üzennek a szellemek a...

Mit üzennek a szellemek a kapcsoló szórakozásqval?

Figyelt kérdés

Lefekudtem, lekapcsoltam q villanyt. Utána fel akartam kapcsolni mert eszembe jutott valami és nem kapcsolt fel.

Utána még nyomkodtam vagy 50x és nem ment aztán 1 perc múlva felkapcsolt magától.



márc. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hibás kapcsolóról még nem hallottál? Ha kihívtad a szerelőt, megnézte és javította, utána is jelentkezik, max. akkor mondhatnád, hogy szellem... az már engem is érdekelne, de így csak figyelmet akarsz szerezni a kis egódnak. Ebben semmi para nincs!
márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet hogy a kötésnél van valami gebasz.
márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Valószínű, hogy lefagyott a kapcsoló. Ilyenkor resetelni kell vagy újra indítani. Ha odamész a kapcsolóhoz és halk nyögéseket hallasz, akkor valóban szellem jár nálad.
márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

És ha hangosan nyög benne valaki, az mit jelent ? Megcsapta a 220 -230 ?

És amikor kiordít valaki a kapcs.ból,azt mérnemnullázzaleaFIRELÉ ? ! ? Jó lenne már ezekkel a kérdésekkel KOMOLYAN foglalkozni ! ! !

márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Azt hogy ideje hívni a villanyszerelőt, ha nem akarod, hogy leégjen a lakás!
márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!