Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért ég ki a legtöbb villanyk...

Miért ég ki a legtöbb villanykörte, amit én kapcsolok fel?

Figyelt kérdés
Nem tudom, már nem hiszem, hogy véletlen lenne, ezért nem is írom az elektronikai kategóriába. A héten ez a 7. körte, amit cserélnem kell. Az előbb mellettem az éjjeli lámpát akartam felkapcsolni, és szétrobbant a körte. Ugyan ez történt ma 3-szor a konyhai lámpával. És a héten ez már összesen a 7. Nem hiszem, hogy ilyen véletlenek vannak. És mielőtt az lenne, hogy a hálózat rossz, vagy valami, múlthéten nagyszüleimnél voltam, a WC-ben kapcsoltam fel a lámpát, kiégett. Nem tudok már mire gondolni.

2015. nov. 22. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Utálnak a villanykörték.
2015. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rossz minőség. Vagy elérett. Sajnos fogyóban vannak ezek a körték, már csak a gagyi energiatakarékos hulladékok mennek ami szétbarmolja a szemed.
2015. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

skorpió vagy? :)

[link]

2015. nov. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bika vagyok. :)
2015. nov. 22. 01:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy előző életedben körte voltál:)
2015. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyik este megint nàlam is..de régebben volt jellemzőbb..este nagy durranàs és minden sötét..sötétbe tapogatoztam hogy egy köntöst magamra dobhassak mert fürödni indultam és pucéran mégse mehettem ki biztositékokat kapcsolni.mreggel a gyerkeknek adtam puszit és megcsiptem őket .. tul voltam töltve :)
2015. nov. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

"- Hány NYILAS kell egy villanykörte kicseréléséhez?

- Süt a nap, gyerek még az idő, előttünk még az egész élet, te pedig odabent egy ostoba kiégett villanykörtén rágódsz??"


Mennyire igaz rám XDDDD

2015. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy időben velem is ez volt. Hetente vagy 3-4 körtét kellett kicserélnem, mert felkapcsoláskor kimentek. Hiába vettem az Osramot, meg más drága körtét. Kiderült, hogy a lámpák baromi régiek, kicseréltem mindet, azóta ez megszűnt. Ebbe kár mást beleolvasni, vagy hálózathiba, vagy készülékhiba.
2015. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 homo ludensz ***** válasza:

Arra tippelek én is hogy megtervezték valamikor a hálózatot 220v. ra A régi wolframos izzók jól bírták még a megemelt 240v.-os feszültséget is. Az újabbnál újabb energiatakarékos konstrukciók kényesebbek arra is hogy minden felkapcsoláskor kapnak egy áramlöketet.

Nem mértem de bizonyára hajnalban a víznyomás,a áramfeszültség mivel nincs terhelve igen csak felkúszik.

2015. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg régiek voltak, és eddig bírták. Cseréld ki őket,legyen tartalék is. Ha ujak voltak, rosdz minőség is lehet. Mindegyik égő ugyanolyan fajta ?
2015. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!