Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez tegnap este?

Mi lehetett ez tegnap este?

Figyelt kérdés
Egyszer csak olyan 2:15 felé fel ébredtem arra hogy valami a raktárszobából veri a falamat.De úgy erőbel ütötte úgy hogy le is jött róla a vakolat.Nem tudom mi lehetett ez mert a raktár szoba ajtót mindig zárva tartom meg sehol semmi lyuk nincs amin bármi be ment volna meg rend tehát semmi patkány meg ilyen.Álmodni tudom hogy nem álmodtam mert tudom hogy rendesen hallottam.A szomszédom szerint valami fura szerek alatt lévő ember volt aki be szokott szökni házakba.Csak nem tudom hogy hogy jött volna ide be.

ápr. 12. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Xd
ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Van valami ilyen kopogószellem.Talán pont erről kapta a nevét. Talán lehet,hogy az volt. Egyébként én úgy hallottam,szoktak olyat-a valóságban is-,hogy eltünik 1-2 dolog a ""te"" cuccaid közül, viszont lesznek ott a szekrényben olyan tárgyak, amiket még előtte soha nem láttál,és nem a tieid, és nem is a lakótársaidé,és nem ti raktátok oda. Ha csak kopog,meg pakol, akkor rosszat nem akar talán semmiféle képpen. De kérhetsz védelmet magadra is,házra is úgy tudom Mihály arkangyaltól pl,ha akarod. Elég,ha rá gondolsz,nem kell kimondani hangosan,kérés végén köszönd meg.

(én nem értek az ilyen szellemes dolgokhoz.)

ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy valami rokonod,ismerősöd nem hunyt el mostanában? Anyu feje mellett mama halála után 4 nappal kopácsolt egy láthatatlan "valami", de nem egyszeri koppanás, hanem intenzíven folyamatos. És ott a feje mellett. A szekrényben nem volt semmi,ami ezt a hangot csinálhatta volna, meg muter akkor egyedül volt. A szekrényen kopogott valaki, muter feje mellett. Gondolom, még közölni akart valamit, vagy csak megijedt, hogy mi már nem látjuk/nem halljuk őt,nem tud velünk kapcsolatba lépni. Amúgy muter nem talál ki ilyeneket, meg ő amúgy szkeptikus volt, nem hisz/ hitt (?) a lélek létezésében. És tök komolyan mondta, nem úgy, mint aki viccel.
ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán valaki feltörhette a záradat azt beszökött oda, szomszédodnak lehet igaza van, hogy valami drogos be akart törni hozzád.
ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A hatsereg mekknyitott egy titkos dimenzió kaput véletlen és Dörömbölő Semorgoziták, Kafgogó Hebrencsek és Csahos Fenevadak jöttek át. Nálunk is volt egy. De 4:50 re sikeresen bezárták a dimenzió kaput halistennek, különben ha napfelkeltére nem tudták volna abból nshy baj lett volna mert egész napra úgy marad.
ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki röhög már a történeteiden.

Vagy sajnál.

ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!