Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Tegnap este...

Mi lehetett ez? Tegnap este mentem fürödni, és akkor lekapcsolódott a villany. Utána visszakapcsoltam és akkor láttam, hogy megvolt repedve a tükör. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim válasza:
55%

Egyszerű.

A tükör kapcsolta le a villanyt, mert megijedt a látványtól-:)

2012. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
Szellem volt
2012. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
jajjj az előző válaszolók :D, hát nem tudom, lehet hogy szellemek járnak a lakásodban :)
2012. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Első és második válaszoló.Nagyon parázok.Na majd ha nektek is lesz ilyen én is azt mondom hogy Gandalf be van rúgva meg hogy megijedt a tükör!!!!Ilyen válaszokat nem kérnék.Mit csináljak????????
2012. jún. 1. 16:25
 5/76 anonim ***** válasza:
100%
Néha kimegy az áram. Ez van. A tükör meg lehet előtte is repedt volt, vagy valaki a házból véletlen leejtette, és nem mondta el, vagy nem is volt repedt mert képzelted, vagy valóban megrepedt a hőtágulástól, és pont az áramingadozással összejött a dolog. De hogy nem szellem volt, abban biztos vagyok.
2012. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Áramingadozás nem lehetett,mert a másik szobában ment a TV.Nem,a fürdőben 20 fok felé nem nagyon megy a hőmérséklet,az ablak mindig nyitva van.A tükör mondom még amikor égett a villany,még semmi baja nem volt.Ki is dobtuk ma reggel a tükröt,mondjuk anyukám azt mondta hogy csak leejtettem e a tükröt,de nem esett le.
2012. jún. 1. 16:40
 7/76 anonim válasza:
Valószínűleg egy szellem volt és valamit jelezni akart vagy mondani valamit nem halt meg mostanában valakid ??
2012. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Nem halt meg senkim,papám már akkor meghalt amikor még nem is éltem,mamám meg amikor 4 éves voltam.Senki nem halt meg.
2012. jún. 1. 17:07
 9/76 anonim válasza:

Akor talán nézz utána ilyen szellems dolgoknak szerintem az volt

:

2012. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Például milyen szellemeseknek?Tudtok valamilyet?ha igen,tudnátok írni?
2012. jún. 1. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!