Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez amit tegnap...

Mi lehetett ez amit tegnap este láttam?

Figyelt kérdés
Amikor estefelé a munkából indultam hazafelé, ahogy mindig egy pár km-eres erdőszakaszon kell áthaladnom. Amikor elértem ehhez a szakazhoz már akkor valami rossz volt a sötétségtől. Pár száz méter után az erdőben úgy éreztem hogy valaki figyel és túl sokszor mozdultak meg a bokrok hogy 1-1 madár repült volna fel. Amikor elővetem a telefonom és a vakut bekapcsoltam rajta körbefordultam. De egyszer láttam a szemem sarkából miközben az erdőbe világítottam hogy valami lapítva közeledik, mint egy macska amikor vadászik. Elkezdtem Rohanni kifele az erdőből, üvöltés hangot adott ki. Legjobban ahhoz tudnám hasonlítani mint egy berekedt mély hangú ember üvöltene. Amikor kiértem az erdőből az a valaki vagy valami megált az erdő szélén az autó pálya mellett. Egy közelgő kamion megvilágította egy másodpercre. A megjelenése 6-7láb magas lehetett görnyedt háttal. És fekete színű volt és barna mocsokkal, sárral be színeződve. Amikor elhaladt a kamion előttem eltűnt az erdőben. A hazafelé úton még párszor visszanéztem hogy nem követt-e már. De nem láttam, mivolt ez?
2017. ápr. 14. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És 2 lábra ált és úgy volt 6 láb magas.. Bocsánat elfelejtettem mellé írni..
2017. ápr. 14. 14:12
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ráijeszthettél egy épp nagydolgát végző magas hontalanra, azért ordított mert beleesett a fekáliába. Én sem hagytam volna annyiban, legalább dobtál volna oda neki valami papírt, hogy segíts rajta. :D Szegény ember...
2017. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemásolsz ide valami netről lopott sztorit, legalabb arra vedd a fáradtságot, hogy az adatokat átváltod metrikus mértékegységre, mert így nagyon látszik, hogy lopott.
2017. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon általában centiméterben szokás meghatározni egy egyén magasságát, úgyhogy valld be szépen, melyik külföldi kriptidtörténet magyar fordítását olvastad?
2017. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Köszi első válaszoló!Nagyon jót nevettem a beszólásodon!XD
2017. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szval azért irtam ilyen jol mert lehet olvastam máR valahol:D pedig probáltam egyedit. De lehet tudat alatim ez berogzitette. Hol van hasonlo sztori?
2017. ápr. 14. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Badácsonyi görényember volt az, kétségtelen!
2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mittudomain ***** válasza:
100%

Milyen munkahely és lakóhely közti út az ami egy erdőn vezet át az autópálya szélén?

Mivel nem igazi a sztori, ezért még csak azt se javasolhatom hogy kevesebb drog, akkor több jut egy motorra amivel ingázhatsz. Eh.. pedig végre egy nekem való kérdés-kihívás..

2017. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem hókuszpók volt
2017. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mittudomain ***** válasza:
Egész éjjel ezen agyaltam.. Medvedisznóember. Félig medve, félig disznó, félig pedig ember.
2017. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!