Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veletek hasonló?...

Csengusziii kérdése:

Történt már veletek hasonló? Hajnalban arra ébredtem, hogy azt éreztem valaki vadul ugrál az ágyamon. Nem volt ott senki és tudom, hogy ébren voltam mert mellettem a kislányom szuszogását hallottam!

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most onnan tudod hogy ébren voltál mert hallottad a kislányod szuszogását?Nem halottár még álmokról?Vagy még van egy alvási állapot de most nem jut eszembe a neve!Ez nekem kicsit érdekes kérdés!Nem lehet hogy a férjed volt?(Gondolom ha van lányod ez is lehet)Akkor nem lehet akciót akart,de te épp akkor keltél fel és nem értette?
2012. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, de egyszer éreztem, hogy erősen nyomja valaki a hátamat és szinte beljebb tolt az ágyamon, iszonyú rossz érzés volt.
2012. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én is álmodtam már hasonlót csak akkor én azt hittem hogy egy gyilkos mert egyedül voltam itthon.Akkor fogtam magam és kifutottam a házból és csak reggel mentem haza addig autóztam.

De nagyon féltem nagyon rossz volt.

2012. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Felkeltem múlt héten 4óra körül hajnalban,felnéztem és egy maszkos fazon halálra szúrkált.Csak utána bejött a szobámba egy paladin és resurrectel-t szerencsére.
2012. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínüleg alvásparalízis. Bénultsággal és hallucinációval jár.
2012. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én ugráltam ott a láthatatlan köpenyemben. Bocsi, nem akartalak felébreszteni.
2012. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Te, jól megkötötted a kengurutokat? Nem lehet, hogy elszabadult?
2012. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnap biztos ki voltál ütve és biztos másnapos voltál :D
2012. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a kislányod ugrált az ágyon?

:D

2012. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos.Nálunk egyik éjjel a gyerekszobában beindult magától a hintaló nyeríteni.Férjemmel berohantunk és nem értettük MITŐL???Arra fogtuk, hogy biztosan merül az elem és olyankor beindul magától...Pár napra rá egyik reggel én is már felébredtem és hallottam, ahogy egyik fiam odaszalad az ágyunkhoz, majd visszafut a gyerekszobába.1-2 perc múlva szólítom őt, hogy hol van?Semmi válasz...Bemegyek a gyerekszobába és az én gyerekeim békésen legmélyebb álmukat aludták.Na ekkor ijedtem meg, de NAGYON.Sőt meggyanúsítottam magam, hogy agybajos nagybaj van.Mai napig nem találtam ezekre a dolgokra magyarázatot, és csak mégjobban elvette az eszem, amikor egy ismerősöm ismerősének elmeséltem aki egyébként hobbiból kártyát is szokott vetni, meg angyalokkal jósol..és ő azt mondta nekem, hogy hazahoztunk egy lelket a kórházból és ő játszik velünk.Valóban kórházban volt előtte a kisebbik fiam pár napig. ENNYI. :)
2012. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!