Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a házunkban? MEGŐRÜLTEM...

Mi van a házunkban? MEGŐRÜLTEM? Azt hiszem valami nagy baj van.

Figyelt kérdés
Az van, hogy nemrég voltam pszichiáternél, gyakran félek, szorongok, rossz a kedvem.. Mostanában egész jól voltam semmi bajom nem volt, tegnap este lettem megint szarul Hirtelen mintha szelet fújtak volna rám, aztán meg mintha nézett volna valaki,aznap tök jó kedvem volt, de mintha elszállt volna belőlem minden jó. Elmentem suliba minden oké volt.. hazaértem és megint ugy éreztem mintha lenne bennem valaki más is, szó szerint mintha megszálltak volna. Meg néha idegenként nézek ismerős dolgokat, mintha más szemével néznék.Utánanéztem a neten, ott azt írták küldjük el a szellemet kedvesen. Fura de jó érzés volt mintha leszedtek volna egy mázsás súlyt a vállamról. Aztán most ahogy neteztem (nincs itthon senki)Nyitva volt a szobám ajtaja és az előszobában összeütődött két fogas, ilyen fémfogasunk van ami cseng. Aztán mintha leesett volna egy kabát, meg mintha járkáltak volna odakint. Aztán kimentem de nincs ott senki, semmi szellő amitől ez lehetett volna. Magától meg nem ütközik össze a fémfogas! Szerintetek skrizofrén vagyok? Vagy tényleg van valami a házunkban?
2010. okt. 28. 18:51
1 2
 1/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%
Lehet hogy van nálad szellem, lehet hogy nincs, de egyik esetben sem kell ezt annyira komolyan venni, hogy beledilizzél. Most sokan eleve hülyének néznek, mert nemrég voltál pszichiáternél, stb. De ha van is szellem, akkor is állj a sarkadra, a szellemet küldd el franckarikába, foglald el magad valami értelmes dologgal, járj társaságba, stb.
2010. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

amugy 17 L vagyok. Pszichiáternél azért voltam mert voltak pánikrohamaim, és depresszió, de elmúlt. VIsszatért az életkedvem, de tegnap megint előjöt este, ez a valami:S

AMUGY A suliba napközben semmi bajom.. MIKOR HAZAÉREK akkor van néha a fura érzés.

2010. okt. 28. 19:30
 3/13 KÁELEF ***** válasza:
66%
Akkor előjöttek a pánikrohamaid. Valamilyen antidepresszáns "gyógyszer" mellékhatása is lehet amit érzel, skizofréniát is okozhatnak.
2010. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem szedek semmi antidepit!

Igen gondoltam rá énis, h lehet az vagyok!! Viszont nem képzeltem be h leesett a kabát, meg összeütközött a fogas, mert kimentem és tényleg le volt esve! És előbb volt a csattanás, aztán a leeseés, nem pedig forditva. Régen a tesom is mondta h a szobájában, magátol mozogtak a tárgyak, meg lebegett valami fölötte, szval ilyet nem lehet beképzelni. Csak mondjuk ezt a kettős személyiséget tartom furcsának, nem akaarok skizo lenni! Az gyógyítható? Lehetek újra normális? Érzem h megváltoztam, ez nemjó!

2010. okt. 28. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Jaj te szegény!Remélem nem kamu,mert én komolyan veszem.Előszőr is próbálj meg nem odafigyelni ezekre a dolgokra.Imádkozz!Én elmennék egy templomba szentelt vízért.Törölj át vele fehér gyertyákat és ha úgy érzed,hogy megint elkezdődik,gyújts meg egyet akár nappal is,és higgy benne,hogy segíteni fog.Velem is vannak hasonló dolgok,bár én már nem 17 vagyok és nem hívő egyébként.De én hiszek benne és még sokan.
2010. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A pánikroham nem ilyen!
2010. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Nincs semmi bajod,csak túl sok thrillert néztél.A hatodik érzék Bruce Willis-sel nem volt rossz.

A fogas történeted szokványosnak mondható,minden lakásban,házban előfordul hogy leesik a nem megfelelően felakasztott kabát,a hang a két fogas öszeütközése ahogy a csúszik lefelé.

A baj a felfogásoddal van,más ember kimegy és azt mondja,hogy leesett a kabát,visszateszi a helyére és folytatja a napi teendőit,te viszont egy kis misztikus történetet kerekítettél belőle.

Ne erre járjon az agyad,és akkor nem kell ilyennel foglalkoznod,17 évesen már lehetne több eszed is.

Hát nem furcsa,hogy suliban minden oké,csak éppen mikor egyedül maradsz gondolsz hülyeségekre?Semmi köze a depressziódhoz,és a szorongásodhoz,egyszerűen nőj fel végre.

2010. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már aztis beképzeltem h skizo vagyok, vagyok voltak pánikrohamaim is, amik azok voltak, meg szorongok, hipochonder is vok, az ténylegesen, de mikro suliban vok semmi bajom...am lehet borderline-os vagyok!:S
2010. okt. 28. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, ez nem szellem, hanem a lelki problémáid kivetülése. Tessék rendesen eljárni ahhoz a pszichiéterhez...
2010. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Viki233 ***** válasza:
100%
de nem figyeltek arra amit előbb írt h a tesója is mondta h lebegtek a tárgyak stb szóval akkor a tesója is beteg?
2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!