Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrültem? Vagy meg fogok...

Megőrültem? Vagy meg fogok őrülni? Nyugtassatok meg, hogy nem!

Figyelt kérdés

Minden apró nesztől megijedek. Minden árnyéktól félek. Nem merek egyedül aludni. Nem merek tükörbe nézni, mert félek, hogy valaki más néz vissza, mint amit várok. Tegnap este elkezdtem sírni mert azt hittem megőrültem.

Napokban volt egy olyan élményem, hogy aludni készültem és valaki belelehelt a fülembe aztán kirázott a hideg, mikor kinyitottam a szememet nem volt ott senki. Nagyon félek. :S Esténként nem merek lefeküdni aludni. Napok óta rosszul alszom. Mit csináljak? Megőrültem? :S


2010. júl. 11. 09:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

Lehet nem lesz túl hasznos a tanácsom, de szerintem ez a megoldás: sportolj!

Valamivel foglald el magad, lehetőleg olyannal ami kifáraszt és este már alig várod, hogy beess az ágyba és még át sem öltöztél már alszol is.

2010. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
100%

nem foglalod le magad eléggé és van időd ilyenekkel foglalkozni. Menj társaságba, sportolj, olvass, és hasonlók!

Nem vagy őrült!

2010. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Lovagolok, kézilabdázok, capoeirázok, táncolok, futok, olvasni is szoktam de mostanában nem túl sokat.
2010. júl. 11. 09:48
 4/41 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
95%

Sok embernek van pánikbetegsége vagy ilyesmi, annak lehet ez is egy típusa. Orvoshoz kellene fordulni és kapnál gyógyszert amitől valszeg elmúlna. Ha nem akkor másik gyógyszertől. :-)

Vagy állj a sarkadra (és a tükör elé), végy erőt magadon, és bátran éld az életed!

2010. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%
Üldözési mánia kezdődő jelei...
2010. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy idegkimerültséged van mivel ennyi mindent csinálsz?


Nyaralni nem mész?

2010. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Társaságba is járok, de most egy hétig táborban voltak a barátaim így egyedül voltam. Ma akarok elmenni velük sétálni.


Második válaszolónak: nagyon humoros, de nem ilyenektől ijedek meg. Ha felzúg egy kocsi motorja, ha tesóm elfordul az ágyon, ha a gyárban hallom, hogy pakolnak. Tegnap este azt hallottam mintha a víz csepegne, sokszor egymás után, gyorsan. Kisebb szünetekkel újra előjött.

2010. júl. 11. 10:01
 8/41 anonim ***** válasza:
68%
Vagy hívj valakit, aki a lakásodat kitakarítja a szellemektől.Privát adhatok címet.
2010. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

megyek nyaralni, de az is a sportól és pezsgésről fog szólni. Balcsira megyünk majd augusztusban.

most egy hét múlva pont, lovastáborba.

ezeken kívül talán erdélybe.

2010. júl. 11. 10:03
 10/41 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy vannak szellemek, mert úgy igazán nem érzékelem őket, csak ideképzelem őket. meg nincs velük semmi bajom, csak megőrülök tőlük, hogy bántanak.


orvoshoz nem akarok menni és gyógyszert sem akarok szedni. :S de ha nagyon muszáj lesz akkor megyek

2010. júl. 11. 10:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!