Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki már csinálta, hozzám...

Aki már csinálta, hozzám hasonlóan mit érzett az első démonidézésnél?

Figyelt kérdés

CSAK AZ ÍRJON AKI MÁR SIKERESEN MEGIDÉZETT EGY DÉMONT!!!!

-NEM HÍVŐK KÉREM NE ÍRJANAK!

-CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT AKAROK KAPNI!

-ilyet h hülyeség az egész blablabla ilyeneket se írjatok és semmi hasonlót!!!!



KÖSZI!!!!


2010. nov. 13. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Az első démonidézésem nagyon emlékezetes volt, mert a 4 démonpapír közül az egyik egy k*rva félig elsüllyedt hajóroncson volt, ahol meg kellett küzdenem egy vérszomjas kannibállal.


Ezek után egy sárkánnyal őriztetett toronyból kellett gumicsizmákat szereznem, mert a démonidéző hely körül savval volt felöntva a föld.


Ezután bementem a démonidéző terembe, és elolvastam a pergament:


"Aer! Con-Sion! Lear!"


Hatalmas fényár töltött be mindent majd megjelent egy fekete, de piros szegélyű lovagi páncélba öltözött démon, aki Dianos-nak nevezte magát.


Meg kellett vele küzdenem, de azóta ő a csicskám, mindenféle dolgot megcsinál nekem. Most éppen kint van a konyhában és kever nekem valami jó kis koktélt szürcsölgetni.



Második démonidézésem problémásabb volt.


Rövidítsük le annyival, hogy véletlenül a jövőbe kerültem, (Dianos sajnos nem jöhetett velem), ahol egy romos kastélyban találtam egy átjárót a Pokolba.


Itt találtam egy kastélyt.


Bementem és megjelent egy k*rva erős és félelmetes démon, aki Overseer-nek nevezte magát.


Sikerült legyőznöm, a legyőzésétől elkezdett beomlani a kastély, egy kő rám esett és meghaltam.


A Mennyországban találkoztam Istennel.

Isten örült neki, hogy legyőztem Overseer-t, ezért feltámaszott és hazaküldött 2010-be.

2010. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
sztem nem kéne ezzel szórakozni, de mind1. én idéztem, és akk fostam be, mikor az asztalra tett órám nagymutatója visszafelé kezdett járni, hallottam, h kinyílik az ajtó, de közben csukva volt és a polcról leesett az antik gyertyatartóm.azóta kizárólag normális dolgokkal foglalkozom, és maradok a valóságnál.
2010. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakoznék az utolsóhoz meg hozzá tenném : Hogy HAGGYÁTOK BÉKÉN A HALOTTAKAT !15/F
2010. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

"HAGGYÁTOK BÉKÉN A HALOTTAKAT" - írja a 15 éves fiú barátunk.

1.) Azt úgy kell mondani, hogy : "hagyjátok"

2.) Csak azért, hogy tisztában légy vele; a démonok a mitológia szerint nem halottak, hanem a (keresztény hit szerint) olyan szellemi lények, akik Sátán királyságában a gonosz angyalok alatti hatalmi szinten vannak. Testük nincs, földközelben élnek, és legfőbb céljuk az, hogy emberek testébe költözhessenek és bűnös kívánságaikat rajtuk keresztül végrehajthassák.

A hozzászólásod többi része stimmel...:D

2010. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
10%
én meg a fogtündért akarom idehívni hogy hozzon nekem pár új fogat... pff
2010. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
53%
Oujia táblával idéztél?
2010. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

ki az aki ilyennel foglalkozik? Éljétek a kis életetek ne démonokat idézzetek ilyen amatőrként!

Nekem elég volt a paranormalos filmet megnézni azóta még véletlenül sem keresgélek ilyeneket...

2010. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
00:50 idézzél párat a mónika show szereplőknek is! :DD
2010. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

a válaszadók között aligha tud valaki valamit a démonokról!

ez az oka annak hogy azt mondjátok hogy ne foglakozzunk ilyesmivel ,igazatok van de aki már csinált ilyet azt nem hagyják békén a démonok! ezt értse mindenki ugy ahogy akarja én tudom az amit tudok! A mai társadalom már aligha törődik bárki is ilyesmivel!azért kíváncsi lennék van e még hozzám hasonlókat átélt ember itt?

a véleményetekre nem vagyok kovácsi csak akkor írjatok ha a kérdésre akartok válaszolni!!

2010. nov. 14. 11:02
 10/20 anonim ***** válasza:

"a válaszadók között aligha tud valaki valamit a démonokról!

ez az oka annak hogy azt mondjátok hogy ne foglakozzunk ilyesmivel ,igazatok van de aki már csinált ilyet azt nem hagyják békén a démonok! ezt értse mindenki ugy ahogy akarja én tudom az amit tudok! A mai társadalom már aligha törődik bárki is ilyesmivel!azért kíváncsi lennék van e még hozzám hasonlókat átélt ember itt?

a véleményetekre nem vagyok kovácsi csak akkor írjatok ha a kérdésre akartok válaszolni!!"



ezért nem kellene ilyen természetfeletti erőkkel játszadozni! Még csak nem is értetek az ilyesmihez amatőrök vagytok a témában és kedvetekre játszadoztok ilyennel! Én megmondom őszintén nekem a paranormalos film elég volt hogy napokig majd összeszarjam magam pedig 19éves vagyok és csak véletlenül néztem meg mert a többiek ezt tették be a srácok közül. Nekem ez a kis véletlen elég volt nem kerestem ilyesmit a neten de nem is fogok mert veszélyes ilyesmivel játszadozni, és mi értelme van annak hogy egy démont szabadíts magadra?

Akkor már inkább próbáld felvenni a kapcsolatot a földön kívüliekkel vagy mittomén még mindig nagyobb biztonságban vagy mintha a természetfeletti erőkkel játszadoznál!

2010. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!