Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemeket fényképeztem?...

Szellemeket fényképeztem? (sok kép lent)

Figyelt kérdés

Tessék, temetőben fényképeztem őket, töltsétek le és nagyítsatok bele a bekarikázott részekbe, azért karikáztam be azokat mert azokat találtam furcsának :) remélem mindenkinek lesz valami cáfolnivalója, a sok hitetlennek :DDDD egyébként meg imádom az ilyen természetfeletti dolgokat :) L/18 légyszi trágár meg ilyen bunkó válaszoktól kíméljetek, meg az olyanoktól is hogy fake meg hogy nem én fényképeztem, mert én fényképeztem, valamelyikeket még júniusban másokat meg most ősszel. :) ui: szerintem nem is igazán szellemek inkább entitások, de mindenesetre érdemes szemügyre venni őket, illetve felnagyítani a megjelölt pontokat...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 2. 22:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes képek, de én is úgy gondolom, hogy a szellemek nem a temetőben vannak, inkább ott, ahol azelőtt éltek vagy meghaltak. (tudod, "visszajár kísérteni")
2010. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
JAJJ NE! Most már kezdek rettegni, hogy jönnek kísérteni a virágcsokor szellemek, meg beleszállnak az árnyékomba :S Jajj ne belehalunk mind!
2010. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

Az elsőn szerintem semmi érdekes.

A másodiktől kicsit megijedtem. xd De szerintem ahogy kinagyitottad a képet, úgy lehet ezeket így látni, pedig csak a pixelek összeestek. Oo

3. szerintem az a hátsó piros egy nemtommi, de az egy négyzet alakú vmi, ezen be is karikáztad az árnyékod, meg ott bekarikáztad a vázát is. xD

4. koszorúk, másik sírkő, de eltakarják egymást...

5. ott a fák közt sztem van valami... de am ezen a virágokat bekarikáztad -.-"

2010. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
49%
Túl sokmindent látsz bele túl sokmindenbe. Egyébként miért fotózol temetőben, EMO vagy?
2010. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok emós, és én is szoktam temetőben fotózni.
2010. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan már miből vannak a szellemek? Hat rájuk gravitációs vonzás? Tágulnak ha hevítjük őket? Van tömegük? Milyen neurózis irányítja őket és milyen energia segíti őket a helyváltoztatásban? A felületük visszaveri a fotonokat? Vajon hogy viselkednének vákuumban vagy iszonyú légköri nyomás alatt mint pl a vénuszon?
2010. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
8%
Ja és vajon kiszorítják az általuk elfoglalt légtérből a levegőt? Vajon amit látnak hallanak azt milyen biomechanizmus segíti feldolgozni az információt és reagálni arra? Szellemek nincsenek csak a hiszékeny buta emberek képzeletében!
2010. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Jajj hát ez kicsit fáj... Lefotóztál egyy csomó virágot, vázát, sőt még a saját árnyékodat is xD Gratulálok, fotószseni!
2010. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 amanojaku ***** válasza:
97%
láttad ezeket a kamerán kívül, vagy szabad szemmel? ha nem akkor lehetséges, de az arcszerű izé az lehet hogy véletlenségből vannak a levelek így elrendeződve, és csak az emberi agy akar rendszerességet látni been, ebben viszont meg lehet kérdezni, hoy mi arc és mi nem
2010. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
33%
Honnan tudjátok, hogy hogyan néz ki egy szellem?
2010. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!