Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemeket fényképeztem?...

Szellemeket fényképeztem? (sok kép lent)

Figyelt kérdés

Tessék, temetőben fényképeztem őket, töltsétek le és nagyítsatok bele a bekarikázott részekbe, azért karikáztam be azokat mert azokat találtam furcsának :) remélem mindenkinek lesz valami cáfolnivalója, a sok hitetlennek :DDDD egyébként meg imádom az ilyen természetfeletti dolgokat :) L/18 légyszi trágár meg ilyen bunkó válaszoktól kíméljetek, meg az olyanoktól is hogy fake meg hogy nem én fényképeztem, mert én fényképeztem, valamelyikeket még júniusban másokat meg most ősszel. :) ui: szerintem nem is igazán szellemek inkább entitások, de mindenesetre érdemes szemügyre venni őket, illetve felnagyítani a megjelölt pontokat...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 2. 22:29
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
65%
Attól, hogy temető nem azt jelenti, hogy teli van szellemekkel... Az utolsó 2 képnél pedig a virágokat karikáztad be.
2011. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Nos nem tudom hallottátok már-e számítógépes szót:


"Szerkesztés"

2011. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Te!! A negyedik képen azok virágok a sírokon!!
2011. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!