Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Lehet, hogy...

Mi lehetett ez? Lehet, hogy szellem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka mentem aludni, már körülbelül fél órája feküdtem az ágyban, meg se mertem mozdulni mert furcsa hangokat hallottam. Utána egyszer csak azt éreztem mintha valaki piszkálná a hajamat. Gyorsan bebújtam a paplan alá és magamra húztam még a pokrócot is mert hirtelen hideg lett. Ekkor megint hallottam valami csattanást kint felugrottam az ágyba oldalra néztem a tükörbe és egy pillanatig mintha nem a saját arcom vonásait láttam volna a sötétben hanem mintha egy férfi arc lett volna (viszonylag öreg). Ez lehetett szellem?Vagy mi volt ez? L/15
2010. dec. 27. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Erre aztán nem tudnám azt mondani biztosra,hogy igen, szellem volt.Velem is történtek már ilyen furcsa dolgok,amikről úgy gondoltam,hogy természetfelettiek,de aztán átfutott az agyamon az is,hogy késő este,egyedül egy szobában a sötétben halálos csöndben általában másokkal is történnek ilyen dolgok,amiket vagy az ember félelme idéz elő,vagy valami tudományosan is megmagyarázható dolog.Én például ne tudd meg hány furcsa alakra lettem figyelmes sokszor a szemem előtt,mintha elhalatt volna előttem valaki,de tudtam,hogy nem szellem,hanem valahogy a szemem és a fény találkozása.A konyhában is mindig hallottam furcsa zajokat,mintha valaki az éjszaka közepén leállt volna főzőcskézni,közbe meg senki nem volt a konyhában.Az elején még féltem,de aztán nem tulajdonítottam neki túl sok figyelmet,és aztán el is múltak ezek a hangok.Én azt mondom,hogy ne hidd azt rögtön,hogy szellem,először mindig gondolkodj okosan,aztán ha többször is felbukkan ez a valami,ne törődj vele.Felesleges ne tedd tönkre minden estédet azzal,hogy állandóan erre gondolsz.Nem azt mondom,hogy hiszek a szellemekben,de ha tegyük fel az,akkor addig nincs baj amíg nem bánt,akkor meg tényleg nem kell aggódnod.Egyszerűen ne foglakozz vele,és magától eltűnik.
2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Biztos hogy meghült a levegő? Mert akkor lehet hogy szellem, de ha az volt valóban jelentkezni fog. De fogj egy fehér gyertyát gyújtsd meg ügyelj arra hogy ne huzatos helyre tedd és figyeld a lángját. Ha egyenletesen szépen ég és nem serceg nem nő csökken és inog a lángja, akkor semmi nega nincs a szobában így szellem sem. Ha nem igy viselkedik a gyertya vegyél elő egy másikat, nehogy a gyertya hibája legyen, és ismételd ,ha akkor is le fel játszik a láng, akkor viszont van ott valami negativ, ami még mindig nem biztos hogy szellem. De már érdemes a megfelelő emberhez fordulni a problémával.


Fontos kérdés az is, hogy halt-e meg mostanság a környezetedben valaki? Ekkor ugyanis sokkal valószínűbb hogy még itt van, vagy itt ragadt, és tenni kell mindenképpen ellene. Na mindent itt nem írok le, tuti lehülyéz egy két ember de nem érdekel. Írj esetleg privit nekem.

2010. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
ez egy pedoszellem,kiskorúval kezd ki?!
2010. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha az ember fél, az érzékei kiélesednek, és könnyebben megtréfálják. Este, mikor hulla csend van és te elkezded arra élezni magad, hogy mit hallasz, meg juj, szellem, akkor előbb-utóbb érezni is fogsz dolgokat, pl hogy valaki hozzányúl a hajadhoz, vagy hogy a töksötétében nem magad látod a tükörben (honnan tudod?). Szóval a kulcs hogy nem kell ezen túráztatni magad, mert ha paráztatod saját magad, előbb-utóbb megkreálják az érzékeid azt, amitől félsz.

Jó példa az, hogy este egy erdőben egyedül csupa szörnyet látsz kirajzolódni a fák lombjaiban. Pusztán mert be vagy sz@rva.

Sötétben aludj, ne gondolkodj. Nincs ott semmi, alhatsz nyugodtan.

2010. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat és igen meghűlt tényleg a levegő, tisztán éreztem. Nem halt meg mostanában szerencsére senkim. A tükröt onnan gondolom, hogy azért sötétben is felismerem a vonásaimat (arcforma, szemforma, orr meg ilyesmik) és ezek mintha teljesen mások lettek volna. Most is tökre félek mert egyedül vagyok itthon.
2010. dec. 27. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen 10 évesen, egy éjszaka hajnalban felriadtam, és ott állt mellettem egy tök idegen pasas, és csak nézett, aztán pislogtam egyet, és már nem volt ott.
2010. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tükör ott van az ágyad előtt?
2010. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Janka&Janka válasza:
24%
Lehet hogy szellem volt de az is meglehet hogy képzelődtél.
2010. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát kb 40% esélye van annak hogy szellem volt.


azért mert:


1. Ha bebeszéled magadnak úgy is lesz.

2. sötét volt bármit láthattál

3. Az is lehet hogy félelmedben kirázott a hideg

4. Bejött valahol a húzat


Szerintem 4ből valamelyik tuti igaz

2010. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a tükör,hogy el lehet venni most NAGYON GYORSAN vedd el!!!Az én ágyam pont a konyhával szembe van,ha jobbra nézek és egy ilyen fekete árnyék volt tegnap és éreztem,hogy figyelt és hideg is lett 21 fokról egyszerűen 18 fok lett...És nem kapcsolt ki...
2010. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!