Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez igaz lehet? Nagyon félek...

Ez igaz lehet? Nagyon félek és nem merem megnézni. (pedig kíváncsi lennék)

Figyelt kérdés
Van egy videó a YouTube-on "Mereana mordegard glesgorv" néven. Ha rákeresel, semmit nem fogsz találni. Ha néha találsz is valamit, minden amit látni fogsz egy 20 másodperces videó egy férfiről, aki folyamatosan téged bámul, semleges arccal, majd az utolsó két másodpercben vigyorog. Ez igazából csak egy része a videónak. A teljes videó 2 percig tart, és a YouTube eltávolítatta, miután 153 ember aki megnézte kivájta a szemeit és elpostázta a YouTube főhadiszállására, San Brunoba. Az említett emberek majd öngyilkosságot követtek el különféle módokon. Nem tudni jelenleg, hogy tudták elpostázni a szemeiket miután kivájták őket. Valamint a titokzatos felirat az alkarjukon sem lett még megfejtve. A YouTube időszakonként felrakja az első 20 másodpercet a videóból, hogy elfojtsa a kíváncsiságot, hogy az emberek ne keressék és töltsék fel az eredeti verziót. A videót magát csak egy YouTube csapattag nézte meg, aki elkezdett sikítani 45 másodperc után. A férfi még most is erős nyugtatók hatása alatt él, és képtelen felidézni amit látott. A többi ember, aki egy szobában volt vele miközben ő nézte a videót, miután kikapcsolták neki, minden amit hallottak egy magas, fúrószerű hang volt. Senki nem mert a képernyőre nézni. Sose találták meg a személyt, aki felrakta a videót, az IP cím pedig nem létezett. És az ember a videóról sose lett azonosítva.
2010. dec. 27. 11:11
 91/141 anonim ***** válasza:

akkor az eye tripet kipróbáljam?xD

attól akkor nem ijedek be úgye?xD

2010. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
na megnéztem az eye trip-et de mivel béna a gépem és nem nagyítja ki a vidit nem jött be....:(
2010. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
na meg sötétben csináltam xD
2010. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 BlackSword ***** válasza:
Nyugodtan megnézheted... Én még megyvagyok... Meg a szemeim is megvannak... De eszembe se jutott, hogy kikaparjam őket...
2010. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim válasza:
47%
lEHET,HOGY VELEM VAN A HIBA,DE NEKEM SEMMI NEM MOZGOTT A SZOBÁBAN...Aztán megcsináltam azt a hallucigéneset is,majdnem frászt kaptam a végén,mikor az a figura belekiabált....ááááááááááááááááááá nem vagyoknormális!!!Syl
2010. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Azt írtad, hogy ezt egy ilyen történeteket tartalmazó oldalon olvastad. Melyik az az oldal?
2010. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 anonim válasza:

Hát meg néztem max hangerőn gőzölgő tea és pizza mellett.

NEM TÖRTÉNT SEMMI!!! MEG VAN A SZEMEM IS

2010. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 Jaewy ***** válasza:
Jóreggelt srácok,megjöttem xD.Na szóval a Merenát már kiveséztük (olvassatok vissza) szal nem téma,nyugodtan nézzétek meg. (mi legalább is még élünk)Továbbá egy dolog még nincs megfejtve az a fura szemmozgás amik képekből vannak összeállítva! (Na az igen is ijesztő,mármint nem az hogy mozog a szeme,meg nem is nehéz megcsinálni(bár azért megjegyzem több mint 400képkockát kellet hozzá valakinek öszzevágni (fura)nem ! benem az kelt félelmet hogy ez minek is van ? Persze : azért hogy félelmet keltsen xD de talán nem! (Aki érti az érti) Na másik téma (I Doser) ez egy agystimuláló program (elöbb már írtak rolla)Szerintem egy nagyon jó dolog én is használom.Vannak benne dózisok:marihuana,ópium,crack,speed,amfetamin,ketamin,cocain,peyota,na meg még többb mint 200dózis ! ( A lényeg:Ezektől a dóziskoktól beállsz (mintha drogoznál) Megjegyzem: Működik ! Csak tudni kell használni! 3.dik téma (egyben utolsó is): Eye trip (ezt amúgy én ajánlottam) (a Hallucinogén nevű videók is eye trippek) A lényege hogy kb 1 percig bambulsz bele egy képbe amin minták vannak és a szemed megszokja ezeket a mintákat így mikor elnézel azokat a mintákat fogod látni így tórzulnak a tárgyak pár másodpercig. Nem mondanám félelmetesnek annál inkább humoros (jó szórakozás) rengeteg fajtája van (csak keresgélni kell) mindegyiknél más lesz a látás! (Olvastam olyat hogy a végén beugrott egy szörny xD igen azz nem eye trip akart lenni hanem adrenalin fokozó,magyarul beszivattak) xD na Császtok !!!
2010. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 Jaewy ***** válasza:
Ja és bocsi a helyesírási hibákért (most keltem fel xD )
2010. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!