Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Nem hiszek a...

Mi lehetett ez? Nem hiszek a szellemekben nagyon

Figyelt kérdés

Mikor ittam a málnás ívólevet, akkor úgy láttam mintha egy kép rajzolodott volna ki a pohár alján.

Mi volt ez???


2010. dec. 30. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az egy gonosz szellem maci volt... és a málnásba akart csábítani.
2010. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Az jó lehet!! Amúgy komolyan kérdeztem
2010. dec. 30. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A tudatalattid vetítette ki ! Nem valódi volt.


dedgőrl csak 1x tíltottak, mert leírtam hogy elraboltak az ufók, de az igaz volt, de már annyira lejáratták a fórumot ilyen kretének mint te az idióta hozzászólásaiddal amiket visszaolvashatsz, hogy már azt hitték viccelek és ezért törölték. amugy válaszolhatnál normálisan is a kérdésre mint én

2010. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Juj, de jó! Az én válaszom is törölve lett, mert rákérdeztem az előttem válaszolóra, és még csak OFF sem volt, hisz a kérdésre is válaszoltam.

A kedves moderátorok automatikusan törölnek, vagy elolvassák a kérdést és a választ is?

Nem ez az első töröltetett válaszom, volt amit a kérdező megköszönt, valakinek meg nem tetszett. Teljesen komoly kérdésre, teljes komolysággal válaszoltam.

Hogy megy ez itt?

2010. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Juj, de jó! Az én válaszom is törölve lett, mert rákérdeztem az előttem válaszolóra, és még csak OFF sem volt, hisz a kérdésre is válaszoltam.

A kedves moderátorok automatikusan törölnek, vagy elolvassák a kérdést és a választ is?

Nem ez az első töröltetett válaszom, volt amit a kérdező megköszönt, valakinek meg nem tetszett. Teljesen komoly kérdésre, teljes komolysággal válaszoltam.

Hogy megy ez itt?"


Ezt kell sajnos szeretni, amúgy tudom hogy nem volt rossz a válaszod. Meg a 9 válaszból 3 maradt :D

2010. dec. 30. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát végülis néhányan meg abból jósolnak h a teafű h rakódik le a pohár aljára.. :)
2010. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fényes, áttetsző felület nézése válthat ki különös érzéseket arra érzékeny személyeknél. A jósok többsége is ezért használ ilyen tárgyakat a munkája során. Pl. Nostradamus is vízzel telt poharat, vagy tálat nézett, amikor a látomásai megjelentek.
2010. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2010. dec. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!