Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ő lehetett, vagy csak álom volt?

Ő lehetett, vagy csak álom volt?

Figyelt kérdés

Leszögezem az elején, hogy bár kijelenteni sosem mertem, nem hiszek a szellemekben.

8 éve pénteken balesetben elhunyt az édesapám dátum szerint hétőn lesz 8 éve.

Halála utáni éjjel egész éjszaka azt álmodtam hogy egy hang modnogatta, apu szeret téged, nagyon szeret. Úgy aludtam el, hogy nagymamám fogta a kezem, és éjjel arra ébredtem miközben ezeket ámodtam, hogy olyan érzésem volt minthamég mindig fogná a kezem... de mikor kinyitottam a szemem már nem fogta... Mi a magyarázat erre?


A lényeg nem is épp ez, csak gondoltam leírom. Az éjszaka arra ébredtem, hogy kopog valami az éjjeliszekrényemen, nem hinném, hogy álmodtam, hisz amikor ébren voltam ( legalább is ugy hiszem ) akkor is hallottam. Felébresztettem a párom mert megijedtem. mondtam hogy jöjjön e velem az emeletről mert egyedül nem merek ( le akartam menni megnézni, minden rendben van e nagyanyámmal, anyulámmal ). Lementünk, minden ok, volt, de gondoltam kimegyek megnézem a kutyáim is... a Két kutya nem volt az udvarban... felöltözünk elmentünk ki megkeresni, az utcán szedtem össze őket.


Lehet, hogy ez másnak semmit nem jelent, csak én képzelek többet a dologba... de nekem ezek a kuyták nagyon fontosak, többször volt hogy kiszöktek a nyáron, de a nyitott ablaknál arra fel szoktam ébredni. Ha viszont most nincs ez a kopogás, csak reggel tűnik fel hogy elmentek.


Elkezdtem gondolkodni... lehet, hogy valaki ( én apura gondolok ) így akart jelezni? vagy ez csak puszta véletlen volt??


2011. okt. 14. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes. De ez csak jó, ha van egy angyal aki vigyáz rád.

Egyébként az ilyen esetek köré én is mindig többet képzelek. Lehet csak véletlen, lehet szellem, sajnos míg meg nem halunk, nem tudjuk meg :/

2011. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kopogó szellem a kopogásról ez jutott eszembe valahol olvastam vagy hallottam róla de már nem tudom, hogy mit.

Az állatok meg sok mint megéreznek amit mi már nem így nem kizárt, hogy volt ott valami.

2011. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Hány éves vagy amúgy?

2011. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Leszögezem az elején, hogy bár kijelenteni sosem mertem, nem hiszek a szellemekben."


nem hiszel a szellemekbe és mégis a Természetfeletti lények blogba tetted a kérdést-.-"

2011. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háth nagyon furcsa :/ szerintem ez egy szellem... én azt olvastam ,hogy néha a halott rokonok szoknak kisértenni mert valamit el akartak mondanni elozo éltukbe amit nem tettek meg :/ velem is torténtek ilyesmi dolgok...
2011. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!