Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor ez hogy lehetett?

Most akkor ez hogy lehetett?

Figyelt kérdés
Ugye van hogy elsötétül a laptop ha tétlenek vagyunk rajta.Na nekem ugyan ez volt előtte zenét hallgattam majd lejárt és ugyhagytam elsötétült a kijelző..párpercmulva azon kapom magam hogy szól ugyan az a zene youtubon mint amit utoljára hallgattam a képernyő világos és a kurzos sem a play 'gomb'-on volt... néha látok a szobámban valamilyen aurát de aztán eltűnik..most akkor ez hogy lehetett?
2011. okt. 22. 23:17
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Kihagyás.
2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A youtube-nak van egy olyan új funkciója, hogy egy idő után újraindítja a videókat... Sztem onnan hallgathattál zenét, nem?
2011. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Ember, tutira megszállták a házad az idegenek, sőt még egy pár rakoncátlan szellem is befurakodott, akik unalmukban klippeket néznek nálad a youtube-on.

Nincs mit tenni, lődd fejbe inkább magad, úgy sem menekülhetsz meg előlük, folyton szórakozni fognak a laptopoddal.

Vagy van egy másik megoldás:

Eladod a laptopod, és soha az életben nem írsz ide hülyeségeket!

2011. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy elmeorvoshoz... Ha már voltál nála, akkor keresd meg az elgurult tablettádat XD
2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!