Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi folyik itt? Lehet köze...

Mi folyik itt? Lehet köze annak hogy 2-szer megnéztük a Paranormal Activityt?

Figyelt kérdés

Szóval, most cseréli ki apu a szobából és a kis előtérből a kandalókat. Szóval most tesómék tesómék szobájába nincs fűtés, csak kint az előtérségbe. De ha csak egy 10cm-t is arébb megyünk meg lehet fagyni. Fura dolgok történnek. A kutya a semminek úgy ugat mint ha egy másik kutyával verekedne. :S Meg nézi apu is hogy hol jön a Cug, de sehol. :S Vagy nem elég ha csak egy kandalóval fűtűnk? Mert a másik még holnapra nem lesz kész. És itt az én szobámba is elég hideg van-

Ja meg a karácsonyfánál furán éezem magam.

Én b*szok le mindenkit hogy nem léteznek szellemek erre meg tessék vALAMI VAN. DE 10% HOGY SZELLEM. SZERINTETEK?


2011. jan. 3. 18:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

de csak az a fura, hogy nem tudjuk honnan jön, csak egyszerűen jön. :S Jól szigetelnek az ablakok az ajtók.

Először apu azt hitte megint tesóm hagyta nyitva az ajtót, mert soha nem figyel arra hogy becsukja. De megnézte és nem. Ha kimegyek a fa mellé akkor van hogy EGY mindig ugyanaz pörög. Az a csillag dísz templomból van

2011. jan. 3. 20:18
 12/22 anonim ***** válasza:

lehet köze...beképzeled hogy szellem van a házban és mindent gyanús jelnek vélsz...ha nem láttad volna a filmet a hidegre azt mondanád hogy sz*rul van megépítre a ház..a kutyára meg hogy a kutyák ezt csinálják..hidd el nem csak a tied...

de erre szoktam én azt mondani: aki nem bírja, ne nézzen horrort...

2011. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én szeretem a horrort!! Csak talán még fiatal vagyok hozzá. Az olyan horrort nem szeretem amibe vér van. De az ilyen szellemeseket igen
2011. jan. 4. 13:16
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!


A filmhez semmi köze nincsen, Isten ha figyelmeztetni szeretne bennünket, akkor azt nem a filmek segítségével teszi, én így gondolom vallásosként:)

2011. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi folyik itt gyöngyösön?Amugy szerintem hugy folyik ott,a pisi ugye meleg tehát a karácsonyfát pont nemhugyozták körbe a szellemek
2011. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
eddig nem voltak szellemek de most,h megnéztétek vannak ez hülyeség ha vanak akkor mindig is voltak lesznek és vannak ha meg nincsennek akkor nincsennek semmi köze a dolognak a paranormal activityhez az,h hideg van természetes mert nem minden helyiségben záródnak jól az ablakok, tél van stb...a karácsonyfás dolgot pedig vagy bebeszéled magadnak mert félsz vagy pedig rossz közérzeted van de semmi köze a szellemekhez........
2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is láttam, és este hallottam, hogy recsegett valami kb 15 percenként. Olyan volt, mintha a padlón járkálna valaki, és totál berezeltem. Ez így ment egy hétig, aztán szóltam anyukámnak. Ő meg elmondta, hogy a tv alkatrészei felmelegedtek, és ahogy kihűlnek lehet ilyeneket hallani. Nem hittem el, és este vártuk, hogy legyen is valami, és igaza volt :D Látszott, ahogy kihüléskor még a színe is változott! Ez így furán hangzik, de nálunk semmi nem volt :D
2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszöm VÁLASZOKAT
2011. jan. 5. 21:15
 19/22 anonim ***** válasza:
utolsü válaszadó: ez nálam is sokszor szokott lenni alszok és 1 rohadt nagyot reccsen a tv
2011. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
XD vicces lehet :D besz*ratos
2011. jan. 6. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!