Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tapasztalt már hasonlót...

Valaki tapasztalt már hasonlót, amit nem mondott el senkinek mert hülyének nézték volna? Többi lent!

Figyelt kérdés

Volt már olyasmi valaki köztetek aki este furcsán érezte magát ? Mintha sokkal több energiája lenne és hűvös levegőben lélegzetvételkor ki rázta a hideg és érezte hogy tombol benne valami rettenetes energia mint ha 1 szörny lakozna benne ? És nem merte el mondani senkinek mert hülyének nézték volna ? Én soha nem osztottam ezt meg senkivel de bátran fel merem tenni ezt a kérdést ...


Aki tapasztalt már iet csak nem tudta hogy miez az írjon leg gyakoribb tünetek : Esti hiperaktivitás , energia növekedés szinte maximumra , mintha az ember este maximális erejében lenne de csak akkor ha le száll az este valaki meg tudná magyarázni hogy ez mi lehet mert még nem jöttem rá sajnos... Soha nem mondtam még el senkinek csak barátoknak de az ő reagálásuk annyi volt csak hogy ..... hülye vagy és ez hülyeség... Nagyjából annyi lenne az egész hogy este teljesen más vagyok mint nappal ha le száll az éjj furcsa érzésem van ki tudnék szaladni a világból és annyi mozgást tudnék el végezni hogy nem fáradnék ki ha ki is fáradnék 1 perc a regenerálódási idő már gyermek korom óta van ez velem ha valaki aki tudja mi lehet ez meg halgatom... DE KI JELENTEM HOGY AKI SZERINT HÜLYESÉG ÉS ELME BETEGSÉG AMIT ÍRTAM NE ÍRJON 1 KOMMENTET SE NE FŰZZÖN HOZZÁ SEMMIT AZ ÉGVILÁGON OLVASSA EL ÉS HA NEGATÍVUMOT AKAR ÍRNI TARTSA MEG MAGÁBA MERT NEM VAGYOK RÁ KÍVÁNCSI. AKI MEG POZITÍV VÉLEMÉNYT TUD HOZZÁ FŰZNI MEG HALGATOM ÉS HÁLÁS LENNÉK ÉRTE. Nagyon köszönöm a meg értéseteket.


2011. jan. 20. 00:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Nos, ahogy te írtad: "hülye vagy és ez hülyeség"
2011. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlspirázni,én is estétől érzem magam elememben,meg éjjel.Más a bioritmusom,ennyi.
2011. jan. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Este én is aktívabb vagyok. Ilyenkor mindig rám jön, hogy lemennék futni, vagy sportolnék valamit, de hajnal kettőkor inkább nem mászkálok a sötétben egyedül. :D Napközben viszont semmi erőm, fáradékony vagyok. Úgy érzem, mintha beteg lennék. Viszont szerintem ebben nincs semmi természetfeletti. Egyszerűen csak vagy megszoktam már, vagy alapjáraton ilyen a bioritmusom, ahogy mondjuk lehet neked is.
2011. jan. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
56%
Ha este annyi energiád van, vegyél a kezedbe egy helyesírási szabályzatot, és rengeteg problémád megoldódik.
2011. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyenre gondoltam én is amikor elolvastam a kérdezőt.Egyébként pl abban nem nyilvánul meg, hogy a kezedbe vedd a történelem könyvet és A- tól B ig BEVÁGOD ?
2011. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy tul sok fantasztikus konyvet olvasol vagy filmet nezel.
2011. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor a kérdező megpróbálja előírni, hogy ki válaszolhat a kérdésre, és ki nem. :D


Egyébként én is hasonlóképpen vagyok, reggel mint a mosott sazr, délben kezdek ébredezni, estére friss vagyok és kipihient. Valószínűleg ki kéne cserélni az ágyat egy kényelmesebbre. :)


Bár ez a "és hűvös levegőben lélegzetvételkor ki rázta a hideg és érezte hogy tombol benne valami rettenetes energia mint ha 1 szörny lakozna benne" dolog inkább a túlzott kólahasználatnak tűnik.


Szerintem sportolj, az majd helyrerak.

2011. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kelj fel minden nap reggel 6-kor, garantáltan álmos leszel estére. Én pl este 6-kor el tudnék ájulni a fáradtságtól.
2011. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze velem is volt ilyen !:D bar en nem epp este szoktam teli lenni energiaval :D
2011. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez bioritmus kérdése. Nem a túlmisztifikált, belemagyarázott, ezoterikus maszlag szerinti "bioritmus" hanem az eredeti tudományos meghatározás szerint. Az ember bioritmusa nem univerzum, isten, egyéb magasztos erők által meghatározott való. Ha többműszakos munkahelyed van, az alvási-, ébrenléti periódusok aszerint állnak be, mikor jutsz haza aludni, és mikor kell kelned. Ha tartósan hozzászoksz az egyikhez, a másikra nehezebben állsz rá, hiszen megváltozott a bioritmusod. Természetesen nemcsak munka kapcsán képzelhető el ez. Ha pl. diák vagy, és nyáron 3 hónapon át hajnali 3-ig nyomtad a gépet, akkor nálad is itt a válasz. A rossz táplálkozás, vitaminhiány is rájátszhat erre.
2011. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!